Новини » Політика 18 червня, 2018, 15:25
Обмін бранців Кремля під час Чемпіонату світу з футболу вписується в гру РФ, – політолог
ZIK
ZIK

Зараз РФ намагається показати себе з найкращого боку під час Чемпіонату світу з футболу, тож обмін бранцями може бути одним із елементів гри на покращення іміджу Росії.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Костянтин Бондаренко.

Нагадаємо, депутат Європарламенту Ребекка Гармс на дебатах в Європарламенті, звертаючись до лідерів країн ЄС, закликала їхати у російські «гулаги», а не на Чемпіонат світу з футболу.

Політолог Костянтин Бондаренко зауважив, що у філантропічних нахилах Володимира Путіна запідозрити доволі важко, тому обмінюватися в’язнями виключно із співчуття очільник Кремля не буде. 

«Зараз Росія намагається показати себе із найкращого боку під час Чемпіонату, і, відповідно, у цій ситуації обмін бранцями може бути одним із елементів цієї гри на покращення іміджу», – зазначив Костянтин Бондаренко.

Окрім того, нагадав він, нині триває підготовка до зустрічі президентів РФ та США, під час якої йтиметься, ймовірно, про розмежування сфер впливу та інтересів держав.

«Відголоски, які зараз доносяться, дають підстави говорити, що будуть дуже серйозні переговори. І в цій ситуації Росія хотіла би отримати максимальну кількість переваг та максимальну кількість сильних моментів. Якщо розмова між двома президентами розпочнеться із питання в’язнів, очевидно, що позиції у переговорному процесі дещо погіршуються», – вважає Костянтин Бондаренко.

Координатор проекту «СтопТерор» Семен Кабакаєв переконаний, що Україна має використовувати всі шляхи, щоб повернути бранців додому. Гість програми нагадав про те, що світова спільнота виступила із закликами до звільнення українських бранців, у тому числі, низка відомих письменників та режисерів. Семен Кабакаєв переконаний, що чим більше буде таких закликів, тим більше шансів на звільнення.

«Я не впевнений, що всіх відпустять, але хоча б декілька людей», – додав Семен Кабакаєв.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 08:41 :45