понеділок, 18 червня, 2018, 23:15 Політика
Нардеп про прямі переговори президентів України і РФ: Слово Путіна дорівнює нулю
ZIK
ZIK

Прямі переговори призведуть до кроку у сторону до РФ для того, щоб Україну посадити за стіл переговорів із терористами.

Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України («Народний фронт») Ігор Лапін.

Нагадаємо, перший Президент незалежної України Леонід Кравчук заявив, що для вирішення ситуації на Донбасі та в Криму президенти України і РФ мають сісти за стіл переговорів.

Ігор Лапін переконаний, що слово Володимира Путіна дорівнює нулю, адже свого слова очільник Кремля не дотримує, та нагадав про оголошені «перемир’я» на Донбасі та про вихід українських військ із Іловайська: «Це ж не були переговори на рівні «польових» командирів, це були перемовини на рівні головнокомандувачів».

Що ж до прямих переговорів, як заявив народний депутат, невдовзі стартує передвиборча кампанія, і «такі тези є «темниками» для однієї миротвориці». «Кравчук сказав: от, Порошенко не хоче, він поганий… Це ж початок передвиборчої президентської кампанії. А оскільки Порошенко поганий, то хто ж хоче? От у нас випливе «миротвориця», – заявив Ігор Лапін.

Політик переконаний, що прямі переговори також призведуть до кроку у сторону до РФ «для того, щоб нас посадити за стіл переговорів із терористами».

«Наша політика програє у тому, що ми не диктуємо порядок денний у європейському світі. Нам кажуть – ми підтримуємо, ввели санкції – ми теж потім ввели санкції, ми заговорили про миротворців ООН у 2015 році, два роки МЗС… жодної резолюції не зареєструвало. Ми діждалися проекту резолюції, який запропонувала Росія… Тепер що кажуть європейські партнери: навіщо нам ще один проект резолюції, будемо говорити навколо того, на що Росія погоджується і будемо вже звідти «вициганювати» якесь добро від Путіна», зазначив Ігор Лапін та додав, що «подачки» від очільника Кремля у такому випадку видаватимуть за «перемогу».

Проте будь-які «подачки» від Путіна, наголосив політик, не будуть перемогою, а «придністровським сценарієм».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 00:29 :54