понеділок, 18 червня, 2018, 12:35 Політика
Кравчук: Лише третина складу ВР є депутатами за покликанням, решта – кон’юнктурники
Леонід Кравчук. Фото: Ельдар Сарахман/УП
Леонід Кравчук. Фото: Ельдар Сарахман/УП

Тільки 150 депутатів прийшли у Верховну Раду не по кон’юнктурі. Вони голосують за покликанням. Інші використовують депутатство, щоб знайти себе в цьому просторі. Займаються корупцією, хабарництвом, навіть антинаціональною та антиісторичною діяльністю.

Про це у інтерв’ю «Українській правді» розповів перший президент Незалежної України Леонід Кравчук.

Він розповів, що нинішня Верховна Рада не віддзеркалює справжні інтереси України: корінні, історичні, національно-патріотичні, культурні. Тому до неї дуже високі претензії. Наступний склад парламенту може бути кращим. Але якщо тільки приймуть новий закон про вибори.

Та все ж політик похвалив нинішній склад Парламент, зокрема через прийняття закону про Антикорупційний суд:

«От прийняли закон про Вищий антикорупційний суд. Їм було непросто. Прийняли. Тобто сказати, що мало зробили, мабуть, буде образливо для депутатів».

Ще Леонід Кравчук відзначив, що лише третина депутатського складу по-справжньому виконують делеговані їм функції, усі решту – прийшли заради корупційної, а інколи і антидержавної діяльності:

«Але сталося так, що тільки близько 150 депутатів прийшли не по кон’юнктурі. Вони голосують за покликанням. Інші використовують депутатство, щоб знайти себе в цьому просторі. Часто це знаходження базується на корупції, хабарництві, навіть на антинаціональності, антиісторичності».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 07:06 :08