Новини » Політика 18 червня, 2018, 18:35
Костянтин Бондаренко: Путін зробить усе, щоби у світі його не визнали стороною конфлікту
ZIK
ZIK

Володимир Путін та Петро Порошенко можуть сісти за стіл переговорів, де Росія пропонуватиме своє посередництво. Але навряд чи Путін буде говорити про «ДНР» та «ЛНР». Він зробить все, щоб його не визнали стороною конфлікту.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Костянтин Бондаренко. 

Експерт зазначив, що Путін та Порошенко можуть сісти за стіл переговорів, де Росія пропонуватиме свої посередницькі функції. 

«Але навряд чи Путін буде говорити про «ДНР» та «ЛНР». Він може пропонувати посередницькі функції. Він зробить все, щоб його не визнали стороною конфлікту на світовому рівні», – вважає пан Бондаренко.

На переконання політолога, Росія думає, що робити із «ДНР» та «ЛНР», визнати їх вона не може і зробити їх суб’єктами федерації – теж. 

«Але не тільки в Росії думають, що робити з Донбасом. Але й Сполучені Штати та Європа, хоче якимось чином завершити цю ситуацію на Сході Україні, але з максимальними вигодами для себе», – додав політолог. 

На його думку, мають відбутися не просто переговори між Порошенком і Путіним, а переговори в Нормандському форматі.

«На жаль, в Україні немає Міністерства закордонних справ, тих дипломатів, які мали б такий рівень, який дозволяв ефективно вести таку діяльність. Тому, доводиться сподіваємося на партнерів з закордону», – констатував гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 04:09 :57