Новини » Спорт 18 червня, 2018, 17:05
Іван Цибанєв виграв «золото» на Євро-2018 з греко-римської боротьби серед кадетів

У заключний день першості Європи-2018 зі спортивної боротьби серед кадетів у Дьйорі (Угорщина) нагороди розіграли представники греко-римського стилю (спортсмени до 15 років).

Український школяр виграв "золото" на першості Європи з греко-римської боротьби

Переможцем континентального турніру у ваговій категорії до 68 кг став український школяр з Краматорська Іван Цибанєв, повідомляє Укрінформ.

На шляху до «золота» Іван Цибанєв переміг угорця Гергелі Ковача (8:4), Атанаса Парушева з Болгарії (7:1), азербайджанця Алі Алізаде (9:1), Майка Хаїмова з Ізраїлю (11:2) та у фіналі – росіянина Вадима Богоєва (5:5, за останнім виконаним прийомом).

Бронзові медалі виграли Олександр Лобко (44 кг), який у сутичці за третє місце взяв гору над італійцем Еліа Каресіа (13:4) та Маріан Голубовський (57 кг) – після упевненої перемоги над росіянином Артуром Дігусовим (10:0).

Загалом на угорській першості Європи зі спортивної боротьби серед кадетів Україна здобула 14 нагород – три золоті одну срібну та десять бронзових: вільна боротьба – чотири «бронзи»; жіноча боротьба – два «золота», одне «срібло», чотири «бронзи»; греко-римська бортьба – одне «золото», дві «бронзи».

2019-04-22 15:14 :18