Новини » Політика

Депутат Вінник: До проекту закону про Нацбезпеку є півтисячі поправок

ZIK

Загалом до законопроекту про національну безпеку є близько 500 поправок. Але думаю, що вже у четвер на ранковому засіданні ми ухвалимо цей законопроект.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, секретар комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони Іван Вінник.

Як відомо, Президент України Петро Порошенко заявив, що вже цього тижня Верховна Рада може проголосувати за закон про національну безпеку.

Секретар комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони Іван Вінник зауважив, що ще у травні від представництва НАТО в Україні, керівника європейської консультативної місії ЄС та від послів США і ЄС комітет отримав лист, де було вказано на ключові зауваження щодо президентського законопроекту з нацбезпеки.

Вінник додав, що на своїх робочих групах комітет працював саме над цими зауваженнями.

«Думаю, ми вдало справилися із поставленим завданням. Завтра на 14:30 ми оголосили про проведення засідання комітету з питань національної безпеки й оборони. Ймовірно, що вже у середу будемо готувати законопроект до прийняття в цілому», – зазначив нардеп.

За його словами, зауваження до президентського законопроекту про національну безпеку стосувалися визначень, посилення можливості громадянського суспільства щодо контролю сектору безпеки і оборони, розмежування повноважень між силами безпеки і силами оборони та створення наглядового комітету ВРУ, який би слідкував за порушенням прав та свобод людини під час правоохоронної, розвідувальної та контррозвідувальної діяльності.

Іван Вінник додав, що загалом до законопроекту про національну безпеку є близько 500 поправок.

«Але думаю, що вже у четвер на ранковому засіданні ми ухвалимо цей законопроект», – заявив народний депутат.

Loading...