Новини » Спорт 17 червня, 2018, 23:28
П’ятиразовий чемпіон світу збірна Бразилії Мундіаль-2018 розпочала нічиєю у грі проти Швейцарії

Збірна Бразилії з футболу у матчі першого туру групи «Е» в рамках попереднього етапу чемпіонату світу-2018 не змогла втримати переможний рахунок у протистоянні з національною командою Швейцарії, яка на гол Коутінью у першому таймі відповіла голом Цубера у другому.

Бразилія зіграла внічию проти Швейцарії

Футбол. Чемпіонат світу-2018. Попередній етап. Група «Е». Перший тур

Бразилія – Швейцарія – 1:1 (1:0)

17 червня. Початок – 21:00. Ростов. Стадіон «Ростов-Арена»

Бразилія: Бекер, Вілліан, Пауліньо (Аугусто 67), Данило, Марсело, Коутіньйо, Неймар, Жезус (Фірміно 79), Каземіро (Фернандіньо 60), Міранда, Сілва

Швейцарія: Зоммер, Шакірі, Шер, Джемаїлі, Цубер, Родрігес, Бехрамі (Закарія 71), Джака, Сеферович (Емболо 80), Аканджі, Ліхтштайнер (Ланг 87)

Голи: Коутиньо 20 – Цубер 50

Попередження: Каземіро 47 – Ліхтштайнер 31, Шер 65, Бехрамі 68

Бразилія - Швейцарія 1:1. Ось... компанія яка

Бразилія почала перший тайм так, ніби розгромно-переможний матч проти Австрії досі не завершився. До 20-ї хвилини «пентакампеони» контролювали м’яч близько 60 відсотків ігрового часу, особливо зосереджуючи свою увагу на грі через фланги. Неймар, Марсело, Паулінью та Вілліан раз за разом вривалися у вільні зони на краю штрафного, розриваючи інертних швейцарців на індивідуальних діях, пише football24.ua.

Так довго продовжуватися не могло, і, зрештою, бразильці відкрили рахунок. На 20-й хвилині Марсело виконав чергову передачу у штрафний, а захисники в черговий раз її винесли – однак не дуже далеко. М’яч відлетів на лінію штрафного до Коутінью, а той у фірмовому стилі пробив у дальню дев’ятку (на фото). М’яч від стійки залетів у ворота – 1:0.

Бразилія – Швейцарія – 1:1 – відео голів та огляд матчу

Бразильці ще кілька хвилин йшли вперед за інерцією, однак потім заспокоїлися. Швейцарці взяли себе в руки, створюючи чисельну більшість у центрі поля та граючи проти лідерів Бразилії все більш жорстко. До реальних моментів така тактика у першому таймі не призвела, однак швейцарці стали все частіше входити у штрафний та навантажувати оборону суперника зі стандартів. Кінцівка тайма взагалі залишилась за Швейцарією, однак забити вона так і не змогла. Натомість, вона могла пропустити, однак Тьягу Сілва на 45+2 хвилині після подачі з кутового пробив трохи вище воріт.

Другий тайм облив Бразилію з холодного душу. Швейцарці заробили кутовий, і на 50-й хвилині Цубер замкнув подачу, забивши з кількох метрів. Так, перед цим він трохи підштовхнув Міранду, однак те, що швейцарці явно стали робити ставку на стандарти, було помітно ще з кінця першого тайму.

Бразилія пішла у атаку, однак до 70-х хвилин не створила нічого класного. Швейцарці гарно оборонялися, граючи максиально жорстко та не шкодуючи ні суперників, ні себе. Тим не менш, бразильці проявляли клас. На 70-й хвилині Коутінью технічно зупинив м’яч у штрафному майданчику і другим дотиком пробив у дальній кут – трохи не влучно! Через три хвилини Аканджи завалив на газон Жезуса у власному штрафному, але арбітр не побачив там пенальті. На 80-й поруч з каркасом воріт пробивав Фірміно, а на 90-й Зоммер парирував його ж удар з нижнього кута. Міранда пробивав з кутового вище, Неймар закидував зі штрафних, швейцарці іноді відповідали контратаками – однак рахунок так і не змінився. Фінальний свисток зафіксував нічию – 1:1.

Таким чином, у групі «Е» лідирує з трьома очками Сербія, а Швейцарія з Бразилією йдуть за нею – по одному пункту. Замикає квартет Коста-Ріка – без очок.

2019-09-17 14:14 :48