Новини » Події 17 червня, 2018, 22:45
Президент Росії отримав «червону картку»

У Києві на Майдані Незалежності правозахисники і сім’ї полонених українських військовослужбовців провели акцію «Червона картка для Путіна» (#RedCard4Putin).

Як повідомляє Радіо Свобода, завданням акції її організатори називають необхідність привернути увагу української влади, міжнародних організацій (ОБСЄ, Ради Європи) до проблеми захисників України, які опинились у полоні або є заручниками угруповань «ЛДНР».

«Зв’язок з нашими в’язнями в окупованих Донецьку і Луганську відсутній, тамтешня «влада» утримує їх у жахливих умовах, що не відповідає вимогам Женевської конвенції щодо утримання військовополонених, хоча фактично наші хлопці є військовополоненими, а не заручниками», – зазначають організатори акції.

Учасники акції додають, що переговори щодо звільнення або обміну полонених проходять дуже складно, і це визнають представники України на переговорах у Мінську.

Про початок глобальної кампанії «Червона картка для Путіна» оголосили 13 червня, аби під час Чемпіонату світу з футболу, що проходить в РФ, тиснути на російську владу з вимогою звільнення політв’язнів, серед яких близько 70 українців. 

Читайте також: «Пухнастий бра»: фото Путіна з відкриття ЧС-2018 розсмішило мережу

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 21:49 :33