Новини » Регіони 16 червня, 2018, 22:40
Військові льотчики Севастопольської бригади переїдуть до Луцька

У Луцьк найближчим часом передислокується Севастопольська бригада тактичної авіації імені Олександра Покришкіна.

До вересня військовослужбовці повинні влаштуватись на новому місці та приступити до роботи, – повідомляє 12 канал.

Після окупації Криму бригаду передислокували у Миколаїв, а наразі ж її переводять до Луцька.

«Це робиться спеціально літом для того, щоб військовослужбовці бригади змогли прибути у місце служби, знайти помешкання і потім до 1 вересня – привезти свої сім’ї, щоб діти змогли піти до шкіл», – розповів офіцер прес-центру командування Повітряних сил Дмитро Струтинський.

В Міністерстві оборони кажуть, військовим компенсують витрати на оренду житла. 2550 гривень на місяць платитимуть одиноким та одруженим офіцерам, 3825 гривень – якщо в сім’ї є діти. Однак рідні льотчиків сумніваються, що зможуть так швидко знайти житло у Луцьку. 

Ріелтори заспокоюють – квартири знайдуть усім. Менеджери з нерухомості радять не платити посередникам до поселення у нове житло, аби не натрапити на шахраїв.

«Вивчивши ситуацію по інтернету і в телефонному режимі, ми побачили, що житловий фонд не готовий розмістити військовослужбовців. Нас близько 300-400 сімей, в місті не здають стільки квартир одночасно», – каже дружина офіцера Алла Козлова.

Тим часом у міській раді запевняють, що проблем не буде й з влаштуванням дітей у школи та садочки. У центрі ж зайнятості переконують – без роботи дружини офіцерів у Луцьку не залишаться. Найбільше в області вакансій на виробничих спеціальностях, однак є місця і для офісних працівників. 

Тим часом в Міністерстві оборони запевняють – з часом у Луцьку збудують житло для льотчиків.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 19:11 :57