live

Денисова занепокоєна відмовою у зустрічі з Сенцовим і заявляє про затягування з боку РФ

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денисова біля воріт колонії, де утримують українського режисера Олега Сенцова. Скріншот з відео

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денисова висловила занепокоєння відмовою російської сторони в її зустрічі з голодуючим в російській колонії українцем Олегом Сенцовим і заявила про намір зустрітися з іншими ув’язненими в РФ українцями.

«Я, наприклад, дуже непокоюся, що мені вчора не вдалося побачити Олега Сенцова і з'ясувати його нинішній стан здоров'я, тому що він вже 34-й день голодує. У мене є інформація тільки на 5 червня і підтвердження, в якому стані він перебуває ні у пані Москалькової (омбудсмен РФ Тетяна Москалькова – ІФ), ні у мене немає», – розповіла Л.Денисова телефоном в ефірі одного з телеканалів.

Вона зазначила, що керівник управління виконання покарань Ямало-Ненецького округу (РФ) дав дуже жорстку відмову у зустрічі, пише Інтерфакс-Україна.

Водночас, за словами Л.Денисової, вона має намір зустрітися з іншими утримуваними в Росії українцями, які також голодують.

«У нас ще є Балух (Володимир Балух – ІФ), який голодує 90-й день у Сімферопольському СІЗО, у нас є Олександр Шелков, який 24-й день голодує в Брянську, у нас є Станіслав Клих, який 9-й день голодує в Челябінській області в Верхньоуральську. Ми хочемо потрапити до цих людей, щоб все-таки здійснити нашу гуманітарну місію», – розповіла український омбудсмен.

«Я думаю, що тут і пані Москалькова, і всі інші державні органи, які причетні до виконання високих домовленостей наших президентів, мають просто прискорити свої дії», – додала вона.Loading...
Loading...
Loading...