п'ятниця, 15 червня, 2018, 6:36 Львів
Яворівська поліція просить торговців не продавати дітям алкоголь та цигарки

Значної актуальності набула проблема пияцтва та тютюнопаління серед дітей. Кожен десятий підліток, який скоїв злочин, перебував у стані алкогольного сп’яніння. Тому поліція звертається із проханням до торговельників неухильно дотримуватися чинного законодавства, не продавати пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби дітям.

Про це заявив сьогодні, 15 червня, власкорові IA ZIK начальник Яворівського ВП ГУ НП у Львівській області, полковник поліції Ігор Муха.

З його слів, відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв», яким внесені зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: до ст. 156 – чим передбачено заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років.

«У загальноосвітніх навчальних закладах розпочалися літні шкільні канікули. Упродовж дня більшість дітей перебуватимуть без нагляду дорослих.

Тому поліція звертається до працівників торгівлі із проханням неухильно дотримуватися чинного законодавства, не продавати пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби дітям. Адже, кожен із нас відповідає за майбутнє покоління. Продаючи спиртне та цигарки дітям задумайтеся, що хтось може запропонувати закурити чи випити і вашій дитині. Адже дуже складно передбачити, що після цього може статися.

Принагідно нагадую, що порушення працівником підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування правил торгівлі пивом, алкогольними слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 510 до 1700 грн.)», – наголосив Муха.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 08:10 :58