Новини » Політика 15 червня, 2018, 15:38
Я погодився б стати головою Донецької ОДА, – Гримчак
ZIK
ZIK

Юрій Гримчак не знає, кого буде призначено замість Павла Жебрівського на посаду голови Донецької ОДА. Хоча він би не відмовився від такої посади, адже вважає цей регіон своєю батьківщиною.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» телеканалу ZIK говорив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак.

«Про те, що мене можуть призначили на посаду голови Донецької ОДА, досі немає жодної інформації і я не думаю, що вона буде. Адже декілька прізвищ осіб, які називають, є достойними і готові до цієї роботи», – сказав Гримчак.

Він зазначив, що рішення ухвалює лише Президент України, тому варто дочекатись його вердикту.

«Я не знаю, кого буде призначено замість Жебрівського головою Донецької ОДА. Розумію, що вже декілька днів ця тема обговорюється і можу вам сказати чесно, як людина, яка народилася в Донецьку і вважає цей край своєю батьківщиною і все те, що там відбувається мені болить, то, скоріш за все, я би погодився. Але це рішення Президента і яке б воно не було, я його сприймаю і підтримую», – наголосив він.

Також він прокоментував заяву Геннадія Москаля про те, що питання Донбасу в принципі потрібно вирішувати військовим шляхом.

«У одному зі своїх інтерв’ю ще влітку минуло року начальник Генштабу Віктор Муженко чітко говорив, що наша армія стала сильнішою і протягом двох тижнів готова звільнити територію ОРДЛО від усіх незаконних збройних формувань, найманців та російських регулярних військ. Хоча наша армія зараз стала ще сильнішою, але ми, на жаль, не можемо спрогнозувати і сказати, якими силами на зустріч нашій армії може вдарити Російська Федерація», – наголосив Гримчак.

Він пригадав, що угрупування РФ на кордонах з Україною увесь час підтримується у кількості 50-70 тис. і навіть доходило до 100 тисяч військових з технікою, авіацією, ракетами  та іншими засобами. Тому розповідати про військовий шлях і навіть готуватися до нього треба, але варто розуміти, як це може відбутись.

«Керівник Генштабу також говорив і про втрати, які може зазнати Україна. Це тисячі військовослужбовців і, можливо, десятки тисяч цивільних мешканців. Чи готові ми сьогодні на такі кроки? Думаю, що ні. Тому на сьогоднішній день, попри бажання багатьох в нашій країні, ми будемо йти політично-дипломатичним шляхом і все ж таки створюючи ту коаліцію, яка попри всі недоліки існує у світі проти Російської Федерації», – додав він.


* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-20 14:48 :46