Новини » Події 15 червня, 2018, 16:41
В оздоровчому комплексі на Запоріжжі отруїлися 30 осіб, 28 з яких діти
Фото: dw.com
Фото: dw.com

У Запорізькій області в оздоровчому комплексі «Маяк» отруїлися 30 людей.

Про це повідомляє прес-служба Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

«30 осіб, у тому числі 28 дітей, постраждали від отруєння належить акціонерному товариству «Мотор Січ» оздоровчому комплексі «Маяк», – йдеться у повідомленні.

Підкреслюється, що стан хворих, які зверталися за медичною допомогою, визначають як легкого та середнього ступеня тяжкості. Випадки захворювання дітей зареєстровані в 13 загонах з 19 (від 1 до 4 хворих дітей в кожному).

Згідно з повідомленням, при обстеженні оздоровчого комплексу представники Держспоживслужби зафіксували низку порушень вимог санітарного законодавства.

Зокрема, у закладі відсутнє проточне гаряче водопостачання для миття рук, не створені умови для миття внутрішньоцехового обладнання та ємності для третіх страв, перспективне двотижневе меню не дотримується.

Крім того, в комплексі нерегулярно ведеться журнал бракеражу сирої продукції, порушується технологія приготування страв і обробки овочів, не дотримуються вимоги підготовки сировини.

«Після надходження скарг на погане самопочуття був організований медогляд всіх дітей і персоналу. Точний діагноз і джерело отруєння встановлюються», – наголошується в повідомленні.

На території дитячого оздоровчого закладу також організований відпочинок 85 дорослих – страви для них також готуються у харчоблоці табору.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 08:29 :00