Новини » Львів 15 червня, 2018, 11:28
У Жидачеві учасники АТО вимагають навести лад на сміттєзвалищі

У залі засідань Жидачівської РДА відбулася зустріч міського голови Володимира Левка, представників ПАТ «Жидачівський ЦПК», Жидачівського відділу ГУ ДСНСУ, правоохоронних органів з громадськими активістами – представниками ГО «Спілка учасників АТО Жидачівщини», ГО «Спілка учасників АТО Гніздичівської громади». У зустрічі взяв участь депутат Львівської обласної ради, учасник бойових дій на сході України Андрій Чад.

Основною темою двохгодинного обговорення було вирішення питань подальшого безпечного функціонування сміттєзвалища м. Жидачева, де нещодавно знову горіло сміття, передає власкор АІ ZIK.

У своєму виступі на зустрічі представник ГО «Спілка учасників АТО Жидачівщини» Тарас Сус говорив про шкідливість для людей і довкілля горіння на сміттєзвалищі у Жидачеві в квітні та травні 2018 року, необхідність забезпечення належного складування та захоронення промислових відходів з ПАТ «Жидачівський ЦПК», охорони сміттєзвалища, недопущення проникнення на його територію сторонніх осіб.

Про ситуацію з підпалами сміттєзвалища говорили представники громадськості, ПАТ «Жидачівський ЦПК», відповідних районних структур. Міський голова Володимир Левко зауважив, що роботу з належного утримання сміттєзвалища міська влада та комунальники проводять постійно.

У ході перемовин досягнуто домовленості про те, що ПАТ «Жидачівський ЦПК» наведе лад на території сміттєзвалища, на якій підприємство складує промислові відходи, до 24 червня 2018 року та утримуватиме його відповідним чином і в подальшому.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 01:34 :40