Новини » Суспільство 15 червня, 2018, 1:22
У США помер барабанщик Елвіса Преслі Ді Джей Фонтана, – AP

В американському штаті Тенессі помер барабанщик Ді Джей Фонтана, який грав разом з Елвісом Преслі та записав із ним найвідоміші хіти. Фонтані було 87 років.

Про це повідомляє Associated Press з посиланням на дружину музиканта.

None

Дружина Карен Фонтана розповіла, що її чоловік помер уві сні ввеері 14 червня. За її словами, музикант страждав від ускладнень після травмованого в 2016 році стегна.

«Його любили у всьому світі. Він піклувався про кожну людину, як про свого друга», – сказала дружина барабанщика.

Колишня дружина Елвіса Преслі Прісцилла Преслі сказала, що Ді Джей Фонтана був надзвичайно талановитим музикантом та прекрасною людиною.

Fontana, член Зал Слави Року, був останнім живим членом оригінального ядра музикантів Елвіса. Він познайомився з Преслі та іншими в Луїзіані Хайрид, популярній і впливовій програмі народної музики і радіо, що базується у Шревепорті. Персональний барабанщик Фонтана попросив приєднатися до групи для участі в ефірі у жовтні 1954 року.

Фонтана грав з Елвісом Преслі протягом 14 років. Він взяв участь у записі кількох сотень композицій Преслі, в тому числі всіх його найвідоміших хітів, як «Hound Dog» та «Jailhouse Rock».

Фонтана також зіграв на сольному альбомі Рінга Старра «Beaucoups of Blues» та працював разом з американським композитором Веббом Пірсом і рокабіллі зіркою Джином Вінсентом та ін.

Творчістю Фонтани надихалися барабанщик The Beatles Рінго Старр, лідер The Band Левон Хелм, барабанщик Брюса Спрінгстіна Макс Вайнберг,

У 1983 році Ді Джей Фонтана видав книгу «Д.Дж. Фонтана пам’ятає Елвіса» про його часи роботи з Преслі.

Також Фонтана за внесок в жанр рок-н-ролу був включений в Зал Слави Рокабіллі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-26 01:51 :46