Новини » Суспільство 15 червня, 2018, 6:44
Поступки проросійським українцям не мають сенсу, – Казарін
Павло Казарін
Павло Казарін

Проросійськи налаштовані українські громадяни часто намагаються прикинутися опозицією. Говорять, що вони – лише виразники іншої точки зору. Запевняють, що захищають порядок дня незгодних.

Про це пише Павло Казарін, – повідомляє gazeta.ua.

«Олега Сенцова можна по-різному сприймати. Людина готувала підпали та вибухи. Для однієї частини населення він є терористом. Для націоналістичної – героєм. Час покаже, хто має рацію», – каже позафракційний нардеп, колишній «регіонал» Євген Мураєв.

Реванш – це не обнулення нового українського символічного. Це навіть не здача України у власність російським монополіям. Євген Мураєв довів: реванш – це продаж українських громадян.

Нічим іншим не можна пояснити те, що український нардеп цитує версію російського звинувачення. Він не ставить її під сумнів. Не згадує про катування, під якими вибивали свідчення з Сенцова. І що його справа стала першим показовим процесом ФСБ в анексованому Криму. Натомість поводиться, як прес-секретар російської прокуратури.

Словосполучення «проросійські українці» могло існувати до моменту, як Москва відібрала Крим і підпалила Донбас. З лютого 2014-го єдине важливе питання звучить просто: «Чиєї перемоги і чиєї поразки ви бажаєте за підсумком цієї війни?» І я розумію, яку відповідь готовий дати Євген Мураєв.

Немає ніякої точки компромісу з цими людьми. Їх неможливо включити в український проект. Він їм не потрібен. Їм потрібна Росія – і на менше вони не погодяться.

Якщо переможуть – ми побачимо судові процеси над армією. Арешти добровольців, які воювали на стороні Києва. Передачу Росії українців, які захищали Україну.

Немає сенсу вести з ними переговори. Ніщо із запропонованого не буде для них достатнім.

Євген Мураєв не ідіот. Він лише заробляє гроші й робить кар’єру. Проблема в тому, що в його зображенні майбутнього немає місця для України і українців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 22:02 :53