п'ятниця, 15 червня, 2018, 0:18 Суспільство
Центри українофобства: російські бойовики «охороняють» Почаївську та Києво-Печерську лаври, – політолог
Політичний аналітик Сергій Грабовський.
Політичний аналітик Сергій Грабовський.

Києво-Печерська і Почаївська лаври є незаконно загарбаними Московським патріархатом, є центрами антиукраїнської пропаганди. Там руйнуються під виглядом перебудови пам’ятки історії церковної архітектури.

Про це пише політичний аналітик Сергій Грабовський, – повідомляє obozrevatel.com.

І скажімо, Почаївську лавру охороняють російські бойовики з Придністров’я, тобто незаконні збройні формування. Я переконаний, і це багато разів було зафіксовано, що і в Києво-Печерській лаврі є подібні персонажі. Принаймні люди в монашому одязі і з військовою виправкою були там зафіксовані не раз. Тому це питання повинно було бути розв’язано вже давно.

Це питання не просто церковного життя, а національної безпеки України. Я вже не кажу про «моральні якості» певних високопоставлених представників тих начебто чернечих організацій, які там розквартировані.

Повторюю, це не справа суто церковна. Це справа Служби безпеки України. І якщо вона досі не розслідує те, що зафіксовано в мас-медіа і людьми, які не належать до цієї служби, то треба міняти керівництво Служби безпеки і добре його чистити, але не тільки з цього питання, а й багатьох інших.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 11:20 :44