Новини » Суспільство 15 червня, 2018, 22:35
Медіа-експерт визнала, що в Україні є канали із «непрозорими» власниками
ZIK
ZIK

Медіа-експерт Тетяна Попова визнала, що в Україні є канали із «непрозорими» власниками. Так, є питання, хто є кінцевим власником «Прямого каналу» і «112-го».

Про це медіа-експерт Тетяна Попова заявила в ефірі інформаційного спецпроекту з Наташею Влащенко на телеканалі ZIK під час телефонного включення.

Нагадаємо, американський експерт Андерс Аслунд повідомив про те, що український олігарх Віктор Медведчук викупив три українських телеканали – «112», NewsOne і ZIK. Про це Аслунд заявив в інтерв’ю «Голосу Америки». Телеканал ZIK заявляє, що інформація про його продаж Медведчуку не відповідає дійсності.

Тетяна Попова пояснила, чому в останніх опублікованих списках телеканалів та їхніх власників не було телеканалу ZIK і його власника. Медіа-експерт зауважила, що в інфографіці окрім телеканалів були вказані й радіоканали, й інтернет-сайти, і преса.

«Ми не могли врахувати всі канали, тому ми враховували тільки основні великі канали і ті канали, які постійно присутні у відкритій частині телеметричної панелі», – зазначила Тетяна Попова та додала, що в останній опублікованій інфографіці, яка присвячена лише телеканалам і телеперегляду, є дані щодо частки телеперегляду ZIKу.

Відповідаючи на запитання, чи є сьогодні в Україні канали із «непрозорими» власниками, Тетяна Попова заявила: «На мій погляд,  – так, але це не стосується на даний момент вашого телеканалу, знову ж таки, на мій погляд. Є питання, хто ж все-таки є кінцевим власником Прямого каналу і 112-го».

Журналіст Сергій Лямець наголосив, що, маючи бажання, влада могла би з’ясувати, хто є власником, до прикладу, Прямого каналу, через АМКУ. З його слів, Антимонопольний комітет України як державний орган має право вимагати показати кінцевих власників.

«Й АМКУ цим правом користується. Єдине, що він засекречує свої висновки. Але, значним чином, якби постало завдання «докопатися», уже давно всі «докопалися» б», – переконаний Сергій Лямець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 20:27 :49