Новини » Економіка 15 червня, 2018, 6:04
Енергоблок №2 Південно-Української АЕС відключено від енергомережі

14 червня 2018 року о 18:02, згідно з поданою заявкою, енергоблок №2 Південно-Української АЕС відключено від енергомережі для виконання ревізії підшипника №12 та балансування турбоагрегату.

Заплановані роботи планується завершити до кінця доби 20 червня, – повідомляє IA ZIK з посиланням на прес-службуМіністерства енергетики та вугільної промисловості.

Згідно з попередньою оцінкою за міжнародною шкалою INES подію класифікують: «нижче шкали/рівень 0».

Обладнання першого енергоблока ЮУАЕС працює в заданому режимі.

На третьому енергоблоці триває планово-попереджувальний ремонт.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Довідка.

Південно-Українська АЕС – розташована на берегах Південного Бугу в місті Южноукраїнськ Миколаївської області і є відокремленим підрозділом ДП НАЕК «Енергоатом». Входить до складу Південно-Українського енергетичного комплексу.

До складу енергокомплексу входять: Південно-Українська АЕС (3 атомні енергоблоки ВВЕР-1000 сумарною потужністю 3000 МВт), Олександрівська ГЕС на річці Південний Буг (2 гідроагрегати, сумарна потужність 11,5 МВт) і Ташлицька ГАЕС (в експлуатацію введено першу чергу: 2 гідроагрегати загальною електричною потужністю в генераторному режимі 320 МВт, у стадії будівництва друга черга – гідроагрегат № 3).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 01:19 :16