До Росії з любов’ю: Медіа родини Садового рекламує «Інтер» та ЧС з футболу у РФ

Колаж IA ZIK

Радіо Люкс FM, яке належить родині мера Львова та лідера партії «Самопоміч» Андрія Садового, чи не єдине з ЗМІ України приєдналося до реклами скандальної трансляції на «Інтері» Чемпіонату світу з футболу, що відбувається у Росії.

Повідомлення про це на своїй Фейсбук-сторінці розмістив керівник Transparency International Ukraine Ярослав Юрчишин.

Він поширив допис від Михайла Сенчишина, у якому йдеться:

«Олег Сенцов голодує? Бойкот російських компаній? Ігнорування ЧС-2018 у країні агресора? Бойкот Телеканал Інтер? 5-й рік війни?

Ні, Люкс ФМ, про це не чув і крутить рекламу Інтера про трансляцію FIFA World Cup.

Без коментарів. БойкотЛюксФм»

Сам Ярослав Юрчишин лише дописав хештег БойкотЛюксФм, приєднавшись до запропонованої акції.

Нагадаємо, всі медіа, які контролює Андрій Садовий, а це 24 канал, ТРК Люкс та Захід. нет задекларовані на його дружину Катерину Кіт-Садову.

Мер Львова всіляко дистанціюється від впливу на їхню редакційну політику, але про те, що він насправді є меді-магнатом Садовому нещодавно нагадав навіть сенатор США Крис Мерфі.

Цікавим є той факт, що реклама бойкотованого усіма світовими лідерами та патріотами в Україні заходу з’являється у той час, коли в політичній площині партія Садового активно піариться на темі звільнення Сенцова, який незаконно затриманий та засуджений режимом Путіна. Тим самим режимом, для якого ЧС-2018 є ключовим пропагандистським заходом.

Скріншот з відео
Скріншот з відео

Слід відзначити, що «Інтер» вважають чи не найбільш проросійським телевізійним каналом України.

Ні для кого не секрет і те, що у Садового чудові стосунки зі ще однією ключовою людиною з оточення Путіна – Михайлом Фрідманом. Цей російський олігарх неодноразово приїжджав до Львова та мав зустрічі з мером, а, спонсорова ний ним, «Альфа джаз фестиваль» проводився у місті під егідою «Альфа банку» та, не виключено, що й за участю Фрідмана ще у 2017 році.

Тож, зіставивши ці факти, стає менш дивною інформація про те, що медіа родини Садового активно рекламує головний пропагандистський захід Росії останніх років.

Аналітична група ІА ZIK

Loading...