п'ятниця, 15 червня, 2018, 7:54 Спорт
Анонс фінальних футбольних турнірів ДЮФЛ України сезону-17/18 серед команд U-16 і U-14

Минулими вихідними завершилися матчі плей-оф ХVIІ Чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України сезону-2017/2018. А вже cьогодні, 15 травня, стартують два перші з чотирьох фінальних турнірів.

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Футбол ФК Карпати ДЮФЛ"

У Запоріжжі та Щасливому Київської області безпосередню боротьбу за нагороди розпочнуть по вісім кращих команд вікових категорій U-16 і U-14. В обох турнірах беруть участь й по два представники ФК «Карпати» – вихованці клубної ДЮФШ та Академії футболу «УФК-Карпати», повідомляє Інформаційний центр ФК «Карпати».

На груповому етапі вісім учасників кожного фінального турніру будуть розподілені на два квартети. По два переможці груп виходять у півфінал: переможець групи «А» зіграє з командою, яка стане другою у квартеті «Б» і навпаки, переможець групи «Б» зіграє з командою, яка стане другою у квартеті «А». Команди, що займуть у групах треті місця зіграють стиковий поєдинок за підсумкове п’яте місце, а два аутсайдери групового етапу – за сьому.

У заключний день змагань, 22 червня, невдахи півфіналів у очній зустрічі розіграють бронзовий комплект медалей, а переможці в фінальному протистоянні визначать володаря золотих нагород та чемпіонського кубка.

Зазначимо, що в усіх стикових іграх у разі нічиєї в основний ігровий час (два тайми по 40 хвилин – у віковій категорії U-16 та два тайми по 30 хвилин – у віковій категорії U-14) для визначення переможця додатковий екстра-тайм не передбачено – команди пробиватимуть післяматчеві пенальті (кожна по п’ять ударів).

А тепер до вашої уваги по кожній з вікових категорій результати жеребкування групового етапу, календар матчів та склади команд ФК «Карпати».

ДЮФЛУ: Анонс фінальних турнірів U-16 і U-14

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ U-16

Запоріжжя (15–22 червня)

Склад учасників

Група «А»

«Зміна-Оболонь» (Київ)

«УФК-Карпати» (Львів)

«Дніпро» (Дніпро)

«Шахтар» (Донецьк)

Група «Б»

«Скала» (Моршин)

«Динамо» (Київ)

ДЮФШ «Карпати» (Львів)

ДЮСШ-15 (Київ)

Календар матчів

Попередній груповий етап

Перший тур. 15 червня (п’ятниця)

16:00. Група «А». «Зміна-Оболонь» (Київ) – «Шахтар» (Донецьк)

16:00. Група «Б». «Скала» (Моршин) – ДЮСШ-15 (Київ)

18:00. Група «А». «УФК-Карпати» (Львів) – «Дніпро» (Дніпро)

18:00. Група «Б». «Динамо» (Київ) – ДЮФШ «Карпати» (Львів)

Другий тур. 16 червня (субота)

16:00. Група «А». «Шахтар» (Донецьк) – «Дніпро» (Дніпро)

16:00. Група «Б». ДЮСШ-15 (Київ) – ДЮФШ «Карпати» (Львів)

18:00. Група «А». «Зміна-Оболонь» (Київ) – «УФК-Карпати» (Львів)

18:00. Група «Б». «Скала» (Моршин) – «Динамо» (Київ)

Третій тур. 18 червня (понеділок)

16:00. Група «А». «УФК-Карпати» (Львів) – «Шахтар» (Донецьк)

16:00. Група «А». «Дніпро» (Дніпро) – «Зміна-Оболонь» (Київ)

18:00. Група «Б». «Динамо» (Київ) – ДЮСШ-15 (Київ)

18:00. Група «Б». ДЮФШ «Карпати» (Львів) – «Скала» (Моршин)

Матчі плей-оф

Стикові матчі. 19 червня (вівторок)

10:00. Матч за 7-е місце: 4 «А» – 4 «Б»

10:00. Матч за 5-е місце: 3 «А» – 3 «Б»

Півфінальні матчі. 20 червня (середа)

16:00. 1 «Б» – 2 «А»

18:00. 1 «А» – 2 «Б»

Стикові матчі. 22 червня (п’ятниця)

16:00. Матч за 3-є місце

18:00. ФІНАЛ

Склади команд ФК «Карпати»

ДЮФШ «Карпати» U-16

воротарі – Віктор Фурів, Назарій Стегніцький;

захисники – Максим Стельмащук, Марко-Маркіян Кравець, Роман Даніловський, Олександр Ленько;

півзахисники – Олег Бей, Олег Лень, Юрій Тлумак, Максим Микитюк, Роман Костюк, Ігор Бекерський, Андрій Оленич;

нападники – Микола Сеник, Ярослав Карабін, Андрій Бей, Роман Софінський, Тарас Демчук;

тренери – Любомир Вовчук, Василь Леськів, Андрій Василитчук.

«УФК-Карпати» U-16

воротарі – Андріан Яблонський, В’ячеслав Борисенко;

захисники – Ярослав Балог, Олег Бойчук, Андрій Дуб, Мар’ян Мокрик, Святослав Дяк, Вадим Яремчук;

півзахисники – Сергій Стень, Давид Кривенко, Назар Сущак, Роман Дідик, Денис Слюсар, Денис Гулевський, Вадим-Дем’ян Мартинюк, Василь Буртник;

нападники – Юрій Раделицький, Михайло Ходукін.

тренери – Тарас Павліш, Ігор Артимович.

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Футбол ФК Карпати ДЮФЛ"

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ U-14

Щасливе (15–22 червня)

Група «А»

«Шахтар» (Донецьк)

ДЮФШ «Карпати» (Львів)

УФК (Дніпро)

«УФК-Карпати» (Львів)

Група «Б»

«Чорноморець» (Одеса)

«Скала» (Моршин)

«Динамо» (Київ)

СДЮСШОР «Ужгород» (Ужгород)

Календар матчів

Попередній груповий етап

Перший тур. 15 червня (п’ятниця)

16:00. Група «А». «Шахтар» (Донецьк) – «УФК-Карпати» (Львів)

16:00. Група «Б». «Чорноморець» (Одеса) – СДЮСШОР «Ужгород» (Ужгород)

18:00. Група «А». УФК (Дніпро) – ДЮФШ «Карпати» (Львів)

18:00. Група «Б». «Скала» (Моршин) – «Динамо» (Київ)

Другий тур. 16 червня (субота)

16:00. Група «А». «УФК-Карпати» (Львів) – ДЮФШ «Карпати» (Львів)

16:00. Група «Б». СДЮСШОР «Ужгород» (Ужгород) – «Динамо» (Київ)

18:00. Група «А». «Шахтар» (Донецьк) – УФК (Дніпро)

18:00. Група «Б». «Чорноморець» (Одеса) – «Скала» (Моршин)

Третій тур. 18 червня (понеділок)

16:00. Група «А». УФК (Дніпро) – «УФК-Карпати» (Львів)

16:00. Група «А». ДЮФШ «Карпати» (Львів) – «Шахтар» (Донецьк)

18:00. Група «Б». «Скала» (Моршин) – СДЮСШОР «Ужгород» (Ужгород)

18:00. Група «Б». «Динамо» (Київ) – «Чорноморець» (Одеса)

Матчі плей-оф

Стикові матчі. 19 червня (вівторок)

10:00. Матч за 7-е місце: 4 «А» – 4 «Б»

10:00. Матч за 5-е місце: 3 «А» – 3 «Б»

Півфінальні матчі. 20 червня (середа)

16:00. 1 «Б» – 2 «А»

18:00. 1 «А» – 2 «Б»

Стикові матчі. 22 червня (п’ятниця)

16:00. Матч за 3-є місце

18:00. ФІНАЛ

«УФК-Карпати» U-14

воротарі – Іван Дубовий, Володимир Шарун;

захисники – Дмитро Гриньків, Юрій Матвіїв, Олександр Штифанович, Іван Глушко;

півзахисники – Тарас Яроцький, Роман Ібрагімов, Єгор Шарабура, Денис Козловський, Максим Скиба;

нападники – Вадим Кукуруза, Юрій Краснобокий, Василь Шомко, Олег Скакун, Вадим Костюк, Роман Лисюк;

тренери – Віталій Лобасюк, Ярослав Дмитрасевич.

ДЮФШ «Карпати» U-14

воротарі – Юрій Герета, Микола Ярош;

захисники – Богдан Слюбик, Віталій Холод, Юрій Важинський, Атур Романик, Богдан Омеляновський, Андрій Кітела;

півзахисники – Іван Варфоломєєв, Євген Пастух, Олег Федор, Роман Добрянський, Вадим Петришин, Матвій Бобик;

нападники – Андрій Столярчук, Артур Федор, Юрій Цебрівський і Данило Галикін;

тренери – Віталій Пономарьов, Роман Марич.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-06-25 17:01 :40