четвер, 14 червня, 2018, 12:57 блоги Суспільство
Замість пафосних і дорогих випускних – мандрівка в Європу
На фото – випускник 2016 року гімназії Шептицьких Олег Федишин
На фото – випускник 2016 року гімназії Шептицьких Олег Федишин

Замість «медведів-циганів» – мандрівка за кордон. Я з приємністю недавно дізналася, що є школи, де замість традиційних випускних із пафосними сукнями, фантазійними зачісками та вигнутими від наїдків столами випускники їдуть у мандрівку за кордон. В Італію, в Швецію... або по Україні, або скромно, але душевно в Карпати.

По витратах поїздка за кордон на 5-7 днів виходить так само, як на випускний бал: 250-350 євро. Але, як на мене, то це набагато сучасніше, корисніше, незабутніше і більше сповнене куражу.

Недавно трохи досліджувала тему випускних. Це вражає! Люди готуються, як до весілля. У Львові є салони, де випускні сукні коштують 600 доларів. І навіть до 900 доларів доходить... Найдешевша – то 100 доларів. Але є ще витрати на зачіску, макіяж, живу музику, столи, фотографа і т.д. Така мішура, марнота марнот... Дивно, що в ХХІ столітті такі пафосні бенкети влаштовують... іноді з гаманця вимиває до 20 тисяч гривень.

Ми з колегами спілкувалися з випускниками Львівської гімназії Шептицьких. Так у цій школі вже чотири роки замість тих балів їздять в Італію. Обирають собі якісь пару міст і вирушають в незабутню подорож. Рим, Флоренція, Венеція... Вартість така ж! А враження і задоволення не порівняти.

У школі «Ерудит» теж відмовилися від тих гулянок. Випускники їдуть у Карпати і насолоджуються спілкуванням та природою.

Дуже приємно, що з’являються і розвивають нові сучасні стилі буття. Направду, не все так зле у нас!

На фото – випускник 2016 року гімназії Шептицьких Олег Федишин. Венеція, як романтичний спосіб попрощатися із школою.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 12:56 :38