Новини » Політика

Загід Краснов про мільйонні премії в «Нафтогазі»: За що вони їх отримують?

ZIK

Якщо сьогодні збільшити вартість газу, то зростуть тарифи на тепло, гарячу воду, а також йтиметься про збільшення обсягу субсидій. І, врешті-решт, люди перестануть платити за такими тарифами.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив лідер партії «Громадська сила» Загід Краснов.

Нагадаємо, як ідеться у листі керівника «Нафтогазу» Андрія Коболєва до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, НАК «Нафтогаз України» може відключити від газопостачання 129 населених пунктів у 16 областях країни, якщо в тарифі на газ не передбачать плату за використання газорозподільних систем.

Загід Краснов зауважив, що не може підлеглий, у цьому випадку – очільник «Нафтогазу», шантажувати керівника, у цьому випадку – прем’єра. Гість програми припустив, що це – люди із різних команд.

«Є таке розуміння, що Коболєва підтримує Захід…, є і те, що він є квотою «Народного фронту». Можливо, в цьому і причина, що поки є коаліція, яка у ВРУ сформована з Народного фронту і БПП, не можуть його звільнити, бо коаліція може розбігтися», – припустив Загід Краснов.

Гість програми зауважив, що якщо сьогодні збільшити вартість газу, то мова йтиме про зростання тарифів на тепло, гарячу воду, а також йтиметься про збільшення обсягу субсидій. І, врешті-решт, люди перестануть платити за такими тарифами, переконаний Загід Краснов.

Що ж до мільйонних премій для керівництва «Нафтогазу» (нагадаємо, Наглядова рада НАК «Нафтогаз України» ухвалила рішення щодо виплати премій співробітникам компанії, які взяли участь у виграші суду з «Газпромом» у Стокгольмському арбітражі. Загальна сума преміальних – 46,3 млн дол.), гість програми заявив, що це – робота співробітників компанії і нічого понад те вони не зробили.

«Це ж їхня робота. Що вони зробили понад те? Я ще розумію, якби вони підвищили видобуток газу. Припустимо, та ж Росія… за 2017 рік має підвищення видобутку газу на 7,8%. А у нас де? За що вони повинні отримувати? За те, що у суді доказали, що ми праві? Хвилину, для цього… залучили за 25 мільйонів доларів юридичні компанії, які виграли ці суди», – наголосив Загід Краснов.

Loading...