четвер, 14 червня, 2018, 21:06 Політика
В Україні запустять механізм боротьби з «патентним тролінгом»

В Україні розпочала роботу Рада з питань інтелектуальної власності, основним завданням якої є координація взаємодії органів виконавчої влади, бізнесу та громадського сектору.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

«14 червня під головуванням першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва відбулось перше засідання Ради з питань інтелектуальної власності, яка створена для посилення захисту прав інтелектуальної власності в Україні, протидії «патентному тролінгу», боротьби з інтернет-піратством, легалізації програмного забезпечення в органах державної влади», – йдеться в повідомленні.

За словами Кубіва, український винахідник і науковець має право на захист своїх розробок, а Україна зацікавлена у стимулюванні та впровадженні результатів інтелектуальної діяльності у реальний сектор економіки.

«Ми створюємо взаємовигідну, ефективну систему і сьогодні зробили великий крок у цьому напрямку – розпочали роботу Ради з питань інтелектуальної власності. Вона є майданчиком для напрацювання пропозицій щодо реформи у цій сфері», – зазначив Кубів.

Основними завданнями Ради є координація взаємодії органів виконавчої влади, бізнесу та громадського сектору у сфері інтелектуальної власності; визначення шляхів та механізмів розв’язання проблемних питань, які виникають під час формування та реалізації державної політики у сфері інтелектуальної власності, а також розробка законодавчих змін у сфері інтелектуальної власності.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 07:34 :05