четвер, 14 червня, 2018, 0:20 Події
В Україні дали прогноз і назвали умови, коли Путін піде на поступки по Донбасу

Президент Росії Володимир Путін буде змушений почати йти на поступки по Донбасу, однак, малоймовірно, що це станеться до проведення в Україні президентських і парламентських виборів.

Про це «Апострофу» розповів експерт з питань безпеки, генерал-лейтенант Василь Богдан.

«Механізми виконання рішень міжнародних судів існують. Це ми бачимо на прикладі енергетичної ситуації. У кількох країнах суди вже арештували власність «Газпрому». Тому є правові механізми, щоб поставити на місце країну, яка плює на норми міжнародного права», – підкреслив генерал.

Він зазначив, що в Росії «існує верховенство її законодавства над міжнародним правом», проте, санкції поступово повертають путінський режим в рамки.

«Зрештою Путіну нікуди буде дітися, окрім як піти на певні поступки і повернутися у міжнародне правове поле», – вважає Богдан.

«Якщо буде консолідована позиція Заходу, якщо різні єврокапітулянти, які вже з’явилися, не будуть проводити проплачену Росією політику щодо розколу Євросоюзу і трансатлантичного партнерства, а діятимуть консолідовано, то є певний оптимізм з приводу того, що Росія буде змушена враховувати ці всі речі», – додав він.

У той же час, на думку генерала, не варто чекати змін у позиції Кремля найближчим часом.

«Я хочу, звичайно, помилятися, але мені здається, що поки в Україні не відбудуться президентські та парламентські вибори 2019 року, Росія не піде на серйозні кроки в напрямку здорового глузду і реалізації Мінських домовленостей в контексті її зобов’язань», – висловився Богдан.

Читайте також: Путін назвав умови «припинення війни» з Україною

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 00:06 :21