Новини » Регіони 14 червня, 2018, 18:02
В Івано-Франківську запрацює ще п’ять дитячих садочків

Сьогодні, 14 червня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків проінспектував роботи з реконструкції та будівництва дошкільних закладів. Зокрема, зараз активно ведуться роботи з реконструкції садка «Подоляночка», що на вулиці Хоткевича.

Після завершення робіт заклад зможе прийняти у свої стіни близько 200 дітей, адже розрахований на 2 ясельні та 5 дошкільних груп. Про це повідомив власкор IA ZIK. 

Також цього року офіційно відкриє свої двері новозбудований дитячий садок у селі Микитинці. Зараз роботи перебувають на стадії завершення – готовність 80%.

«Завдяки спільним зусиллям сільського голови Михайла Сіщука та депутата міської ради Петра Гавриша, нам вдалося збудувати дошкільний заклад, який вміщатиме 110 дітей. У Микитинцях є дуже велика потреба в садку. Адже усі наші приміські села, Микитинці – не виняток, дуже динамічно розвиваються. І нам таки вдалося у кожному приміському селі збудувати дошкільні заклади», – зазначив Руслан Марцінків. 

Попри це, цього року заплановано розпочати будівництво дитячих садів у мікрорайоні «Каскад», біля ЗОШ №25, та в Опришівцях. А також тривають проектні роботи з реконструкції колишнього ДНЗ, що на вул. Бандери, 10а.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 01:07 :09