четвер, 14 червня, 2018, 13:45 Світ
У США на людей, які при отриманні громадянства збрехали про себе, чекає видворення
Фото: Pixabay
Фото: Pixabay

Міністерство національної безпеки США створює спеціальний підрозділ, який займатиметься виявленням та позбавленням громадянства та статусу постійного резидента США осіб, які надали уряду неправдиву інформацію щодо себе під час процесу натуралізації.

Про це пише «Голос Америки».

Майкл Барс, речник Служби громадянства та імміграції США заявив виданню The Washington Examiner про те, що урядова агенція прийняла на роботу десятки юристів та співробітників служби імміграції для перегляду ймовірно фальшованих анкет. Ці люди будуть працювати у Лос-Анджелесі.

Осіб, щодо яких будуть проводитись слідчі дії, запрошуватимуть на інтерв’ю з представниками імміграційної служби. У разі висновку про свідоме надання неправдивої інформації справа передаватиметься до Мін’юсту США.

Рішення про позбавлення громадянства натуралізованого громадянина США може бути ухвалене лише судом.

Речник Служби громадянства та імміграції США дав зрозуміти, що уряд США цікавлять виключно люди, які свідомо пішли на підробку особистої інформації й отримали громадянство, приховавши свої реальні імена та ін.

«Жодна особа, яка отримала громадянство США, зумисне удаючи із себе іншого, не буде здивована тим, що їхню справу буде передано до Мін’юсту для ініціації процедури видворення. Служба громадянства та імміграції США відстежує свідомі акти махінацій», – заявив Барс.

Як повідомляє видання The Washington Examiner, на цей момент МНБ США передало до Мін’юсту 95 справ при цьому загалом додатковий розгляд провадиться щодо понад 2500 справ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 12:17 :47