четвер, 14 червня, 2018, 14:42 Львів
У Городку відбудеться показ фільму на підтримку Сенцова та бранців Кремля

14 червня 2018 р., на підтримку Олега Сенцова та бранців Кремля та в зв’язку з бойкотом Чемпіонату світу з футболу в Росії, в Городку відбудеться спеціальний показ фільму В’ячеслава Бігуна «Сильні духом» за участі героя стрічки. Початок в 17:30 в Центрі «Спорт для всіх» (вул. Шевченка, 7)

«Сильні духом» – це кіносповідь львів’янина Юрія Яценка, першого українського політв’язня, який успішно вирвався на волю з кремлівської тюрми після початку нової європейської війни. Таємно затриманий і підданий тортурам в Росії, Юрій вдається до відчайдушного, але продуманого кроку, щоб повідомити про себе, – повідомляють організатори.

Організатор показу – ГО «Апостольська Чота» (керівник – отець Михайло Греділь).

Нагадаємо, що 12 червня кінематографіст і вчений-юрист В’ячеслав Бігун розпочав голодування на підтримку Олега Сенцова та бранців Кремля. Автор навчався й працював у провідних університетах і установах світу (Львівський ун-т, Гейдельберг, Сорбонна та ін.), юристом – в Європейському суді з прав людини. Кандидат юридичних наук, магістр кіномистецтва. Автор понад 500 публікацій, близько 20 фільмів, які удостоєно близько 40 нагород. «Серце мами Гонгадзе» – один із найвідоміших фільмів режисера.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 05:01 :57