четвер, 14 червня, 2018, 17:37 блоги Суспільство
Сила візуалізації

Здавалося б, що одна людина мало що може змінити, якщо брати до уваги масштаби країни, навіть людства загалом. Але все, що виходить від кожного з нас – думки, емоції, слова, – до нас же і повертаються. Себто від нас і нашої віри насправді залежить багато.

Колись в рамках проекту однієї громадської організації проводила специфічний тренінг, під час якого пропонується уявити собі дім (уявно збудувати в найменших подробицях), в якому тобі завжди буде добре жити. Психологи напевно знають, що такі медитативні заняття потребують візуалізації, а решту залежить від людини – вона може створити в уяві все, що захоче. Якщо після заняття створений образ залишається у її свідомості, безумовно, це позитивно впливає на життєдіяльність і самопочуття (адже, що б там не відбувалося довкола, у тебе буде місце, де завжди можеш прийти і почуватися в безпеці).

Якщо взяти до уваги країну загалом, то можна спробувати уявити собі наш український Дім, – таким, яким хочемо його бачити і жити в ньому. Адже разом нас дійсно багато і це буде справді великою силою лише тоді, коли ми нарешті перестанемо уособлювати Україну з персоналіями політиків, (незалежно від того, хто буде Президентом чи прем’єр-міністром), а спробуємо уявити її собі в цілості як самостійну, сильну і гідну країну, яка посідає належне місце в спільноті європейських країн, яка важлива, яку поважають і яка теж може впливати на інших.

Уявімо, що Україна закрила нарешті телеканал «Інтер», визволилась від російської окупації і в у нас справді почали дбати про те, щоб люди жили краще, на освіту і медицину виділяють достатньо коштів, не лише за малу, але й за велику корупцію реально саджають за ґрати, сприяють розвитку територіальних громад, шанують українську мову, розвивають українську культуру і активно популяризують її у світі. Це не ілюзія, а те, що може стати реальністю, адже в житті стається дуже багато незбагнених і дивовижних речей, яких і уявити годі. Озирніться довкола, але будьте уважні, щоб вашу уяву тихо і непомітно не захопили чергові передвиборчі маніпуляції.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-16 20:21 :47