четвер, 14 червня, 2018, 10:20 Спорт
Сьогодні стартує ХХ Чемпіонат світу-2018 з футболу
Фото: EPA-EFE/MAXIM SHIPENKOV
Фото: EPA-EFE/MAXIM SHIPENKOV

З 14 червня по 15 липня пройде ювілейний, 20-й за ліком Чемпіонат світу з футболу-2018 в Росії, в якому візьмуть участь 32 команди з усіх континентів планети.

За регламентом, 32 команди розпочнуть Мундіаль-2018 матчами в одне коло у восьми групах – по чотири збірних в кожній. У наступний раунд – плей-оф – вийдуть по дві кращі команди з кожного квартету. Груповий етап пройде з 14 по 28 червня, а з 30 червня на 16 найкращих команд світу чекають матчі на вибування починаючи з 1/8 фіналу.

Сьогодні, 14 червня, в матчі-відкритті чемпіонату світу-2018 зіграють збірні Росії і Саудівської Аравії – за іронією, найслабші команди турніру, коли виходити з офіційного рейтингу ФІФА (Саудівська Аравія – 67-е місце, Росія – 70-е).

Початок матчу – о 18:00 за київським часом, а перед цим відбудеться церемонія відкриття Мундіалю-2018.

Зазначимо, що під час Мундіалю-2018 Росію не відвідає жоден лідер європейських країн.

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Футбол ЧС-2018"

КАЛЕНДАР МАТЧІВ ХХ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ – 2018

ПОПЕРЕДНІЙ ГРУПОВИЙ ЕТАП

14 червня (четвер)

18:00 Група A Росія vs Саудівська Аравія, Москва, «Лужнікі»

15 червня (п’ятниця)

15.06. 15:00 Група A Єгипет vs Уругвай, Єкатєрінбурґ

15.06. 18:00 Група B Марокко vs Іран, Санкт-Петербург

15.06. 21:00 Група B Португалія vs Іспанія, Сочі

16 червня (субота)

16.06. 13:00 Група C Франція vs Австралія, Казань

16.06. 16:00 Група D Аргентина vs Ісландія, Москва, «Спартак»

16.06. 19:00 Група C Перу vs Данія, Саранск

16.06. 22:00 Група D Хорватія vs Нігерія, Калінінґрад

17 червня (неділя)

17.06. 15:00 Група E Коста-Ріка vs Сербія, Самара

17.06. 18:00 Група F Німеччина vs Мексика, Москва, «Лужнікі»

17.06. 21:00 Група E Бразилія vs Швейцарія, Ростов-на-Дону

18 червня (понеділок)

18.06. 15:00 Група F Швеція vs Південна Корея, Ніжній Новгород

18.06. 18:00 Група G Бельгія vs Панама, Сочі

18.06. 21:00 Група G Туніс vs Англія, Волгоград

19 червня (вівторок)

19.06. 15:00 Група H Польща vs Сенегал, Москва, «Спартак»

19.06. 18:00 Група H Колумбія vs Японія, Саранск

19.06. 21:00 Група A Росія vs Єгипет, Санкт-Петербург

20 червня (середа)

20.06. 15:00 Група B Португалія vs Марокко, Москва, «Лужнікі»

20.06. 18:00 Група A Уругвай vs Саудівська Аравія, Ростов-на-Дону

20.06. 21:00 Група B Іран vs Іспанія, Казань

21 червня (четвер)

21.06. 15:00 Група C Франція vs Перу, Єкатєрінбурґ

21.06. 18:00 Група C Данія vs Австралія, Самара

21.06. 21:00 Група D Аргентина vs Хорватія, Ніжній Новгород

22 червня (п’ятниця)

22.06. 15:00 Група E Бразилія vs Коста-Ріка, Санкт-Петербург

22.06. 18:00 Група D Нігерія vs Ісландія, Волгоград

22.06. 21:00 Група E Сербія vs Швейцарія, Калінінґрад

23 червня (субота)

23.06. 15:00 Група G Бельгія vs Туніс, Москва, «Спартак»

23.06. 18:00 Група F Німеччина vs Швеція, Сочі

23.06. 21:00 Група F Південна Корея vs Мексика, Ростов-на-Дону

24 червня (неділя)

24.06. 15:00 Група G Англія vs Панама, Ніжній Новгород

24.06. 18:00 Група H Японія vs Сенегал, Єкатєрінбурґ

24.06. 21:00 Група H Польща vs Колумбія, Казань

25 червня (понеділок)

25.06. 17:00 Група A Саудівська Аравія vs Єгипет, Волгоград

25.06. 17:00 Група A Уругвай vs Росія, Самара

25.06. 21:00 Група B Іран vs Португалія, Саранск

25.06. 21:00 Група B Іспанія vs Марокко, Калінінґрад

26 червня (вівторок)

26.06. 17:00 Група C Австралія vs Перу, Сочі

26.06. 17:00 Група C Данія vs Франція, Москва, «Лужнікі»

26.06. 21:00 Група D Ісландія vs Хорватія, Ростов-на-Дону

26.06. 21:00 Група D Нігерія vs Аргентина, Санкт-Петербург

27 червня (середа)

27.06. 17:00 Група F Мексика vs Швеція, Єкатєрінбурґ

27.06. 17:00 Група F Південна Корея vs Німеччина, Казань

27.06. 21:00 Група E Сербія vs Бразилія, Москва, «Спартак»

27.06. 21:00 Група E Швейцарія vs Коста-Ріка, Ніжній Новгород

28 червня (четвер)

28.06. 17:00 Група H Сенегал vs Колумбія, Самара

28.06. 17:00 Група H Японія vs Польща, Волгоград

28.06. 21:00 Група G Англія vs Бельгія, Калінінґрад

28.06. 21:00 Група G Панама vs Туніс, Саранск

МАТЧІ ПЛЕЙ–ОФ

1/8 фіналу

30 червня (субота)

30.06 17:00 M50 Переможець Група C vs Друге місце Група D, Казань

30.06 21:00 M49 Переможець Група A vs Друге місце Група B, Сочі

1 липня (неділя)

01.07. 17:00 M51 Переможець Група B vs Друге місце Група A, Москва, «Лужнікі»

01.07 21:00 M52 Переможець Група D vs Друге місце Група C, Ніжній Новгород

2 липня (понеділок)

02.07 17:00 M53 Переможець Група E vs Друге місце Група F, Самара

02.07 21:00 M54 Переможець Група G vs Друге місце Група H, Ростов-на-Дону

3 липня (вівторок)

03.07 17:00 M55 Переможець Група F vs Друге місце Група E, Санкт-Петербург

03.07. 21:00 M56 Переможець Група H vs Друге місце Група G, Москва, «Спартак»

Чвертьфінали

6 липня (п’ятниця)

06.07 17:00 M57 Переможець M49 vs Переможець M50, Ніжній Новгород

06.07 21:00 M58 Переможець M53 vs Переможець M54, Казань

7 липня (субота)

07.07 17:00 M60 Переможець M55 vs Переможець M56, Самара

07.07 21:00 M 59 Переможець M51 vs Переможець M52, Сочі

Півфінали

10 липня (вівторок)

21:00 M61 Переможець M57 vs Переможець M58, Санкт-Петербург

11 липня (середа)

21:00 M62 Переможець M59 vs Переможець M60, Москва, «Лужнікі»

Матч за третє место

14 липня (субота)

14.07 17:00 M63 Невдаха M61 vs Невдаха M62, Санкт-Петербург

ФІНАЛ

15 липня (неділя)

15.07 18:00 M64, Москва, «Лужнікі».

На відкриття ЧС до Росії не приїде жоден з лідерів Заходу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-06-20 10:45 :15