четвер, 14 червня, 2018, 8:19 Спорт
Сатиричний французький журнал присвятив обкладинку чергового номеру ЧС-2018 з футболу в Росії
Фото: twitter.com/Charlie_Hebdo
Фото: twitter.com/Charlie_Hebdo

Скандальний сатиричний французький журнал Charlie Hebdo, відомий тим, що публікує різкі карикатури на головні проблеми світу, присвятив обкладинку чергового номеру чемпіонату світу-2018 з футболу, який сьогодні, 14 червня, стартує в Росії.

На карикатурі зображений президент Росії Володимир Путін на танку, який цілиться у футбольні ворота, повідомляє ua-football.com. Анонс номеру звучить так: «Мундіаль в Росії: трагікомедія в потьомкінському селі».

Нагадаємо, що останні чотири роки, відколи Росія окупувала Крим, розв’язала війну на Донбасі, захопила в полон сотні українців, вторглась у Сирію, втручалась у внутрішні справи західних держав, в світі постійно лунали заклики позбавити Москву права проводити Мундіаль-2018. Однак Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА), головним спонсором якої є російська державна компанія Газпром, на такий рішучий крок не наважилась.

Нинішній чемпіонат світу-2018 порівнюють з Олімпіадою 1936 року в нацистській Німеччині, адже кривавий режим за допомогою масштабного спортивного заходу намагається відбілити свою репутацію. Між тим провідні держави оголосили політичний бойкот Мундіалю-2018 в Росії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 13:55 :27