Новини » Світ 14 червня, 2018, 16:20
Росія готується до регіональної війни, – Мирослав Гай
ZIK
ZIK

Росія активно вносить зміни у законодавство задля нової широкої агресії зі свого боку.

На цьому наголосив офіцер запасу, заступник голови Ради резервістів при Генеральному штабі Мирослав Гай в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Російська Федерація протягом останніх років планомірно готується до продовження агресивних дій і можливої регіональної війни. Цьогоріч вони проводять вже не перше військове навчання. Так, у минулі роки були «Кавказ-2016», «Захід-2017». Зараз проводять масові навчання з авіацією, а влітку цього року будуть проводити й інші збори», – підкреслив Мирослав Гай.

Він запевнив, що Генеральний штаб знає про плани Росії щодо розміщення до кінця року чотирьох армій біля українських кордонів та будівництво баз і перекидання техніки.

«Чи означає це війну? По факту війна в Україні вже триває, але чи будуть це якісь повномасштабні дії – невідомо. І тут головне питання в тому, як відреагує Україна та її союзники на такі кроки Росії, яким буде дипломатичний і політичний тиск, які в них будуть сили та засоби, а зокрема фінансова підтримка», – пояснив військовий.

Утім, констатує гість програми, достеменно відомо, що Росія вже змінила і продовжує вносити зміни в законодавство з огляду на можливу агресію.

«За новим законом, РФ дозволить солдатам строкової служби брати участь у короткотермінових операціях за кордоном. Також змінили керівництво адміністрацій довкола наших кордонів, змінили законодавство щодо мобілізації.

Тому ми повинні розуміти, що йде справжня війна. Путін минулого тижня відверто сказав, що вони вбачають можливість позбавлення України своєї державності та переводять економіку Росії на військові рейки», – наголосив Мирослав Гай.

Читайте також: Загроза масштабного вторгнення Путіна в Україну існує: Експерт назвав небезпечну дату

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 13:43 :39