live

Проведення ЧС в Росії – це політика, але в трансляції самих матчів її немає, – екс-нардеп

ZIK

Якщо у трансляції футбольних матчів Чемпіонату світу будуть певні елементи пропаганди, що викликає сумніви, оскільки в ФІФА є чіткі вимоги до трансляцій, це можна нівелювати рівнем коментаторів.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив народний депутат (VII) Ігор Мірошниченко.

«Не дивитися Чемпіонат світу по телевізору, незалежно від того, де він відбувається – це як на зло кондуктору купити квиток і піти пішки. Сама трансляція матчів не є пропагандистською. Якщо елементи пропаганди будуть в трансляції, в чому я сумніваюсь, адже ФІФА має певні вимоги до трансляторів, це можна нівелювати рівнем коментаторів», – переконаний Ігор Мірошниченко.

Інша річ, що дещо бентежить телеканал, який буде транслювати Чемпіонат світу-2018 в Україні («Інтер» - ред.).

«Але трансляція футбольного поєдинку – це не пропаганда. Що стосується гри Саудівської Аравії, Єгипту, Іспанії – немає жодних проблем. Більше того, коли ми подивимось на матч Росії, яка «влетить» єгиптянам – це буде найкраща пропаганда для нас», – жартує екс-нардеп.

Він висловив сподівання, що в такому випадку вся Україна об‘єднається в єдиному пориві, аби «насолити» Росії бодай в цьому плані.

«Для мене Росія завжди була ворогом. Ще працюючи журналістом, я дуже часто зі своїми колегами сперечався, бо я ніколи за Росію не вболівав. Так склалося, що я вчив історію. Навіть за радянських часів, коли грала збірна СРСР з хокею, я за неї не вболівав», – розповідає політик.

Він переконаний, що українці мають усвідомити, що Росія є одвічним ворогом і залишиться ним навіть після нашої перемоги у війні.

«Але у трансляції футболу немає жодної політики. Проведення чемпіонату в Росії – це політика. У трансляції самих матчів її немає», – запевнив Ігор Мірошниченко.Loading...
Loading...
Loading...