четвер, 14 червня, 2018, 11:55 Світ
Пошта Нідерландів уже шкодує через поштову марку з футболістом, що збиває MH17
Джерело: radiosvoboda.org
Джерело: radiosvoboda.org

Пошта Нідерландів шкодує через випуск марки, яка пов’язує чемпіонат світу з футболу в Росії з катастрофою літака рейсу MH17 на Донбасі та «може бути образливим для декого».

Про це повідомляє нідерландська державна телерадіокомпанія NOS, передає «Радіо Свобода».

У заяві Пошти Нідерландів вказано, що відповідальність за зміст марки покладається на «особу, яка розробляє та замовляє марку». Загальні положення та умови передбачають, що замовнику не дозволяється надавати візуальний матеріал, який може сприйматися як образливий або має політичний вміст. Досі незрозуміло, чи вживаються заходи щодо цього клієнта, вказує NOS.

Зараз Пошта Нідерландів визначає, чи можна запобігти таким зловживанням у майбутньому.

Як повідомлялося, національний оператор поштового зв’язку Нідерландів PostNL надрукував марки, на яких зображений зв’язок між чемпіонатом світу з футболу в Росії і катастрофою MH17 в 2014 році.

На марці зображена людина, яка м’ячем збиває літак у повітрі. Нижче наведено текст «FIFA Worldcup Russia 2018».

Автором цього зображення є український художник Андрій Єрмоленко. Він зробив серію з восьми подібних плакатів про Чемпіонат світу у Росії, які демонструють кривавий характер російського режиму. Єрмоленко надав вільний доступ до своїх плакатів і будь-хто може скачати їх в інтернеті та використовувати для поліграфічної продукції.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 08:09 :59