Новини » Суспільство 14 червня, 2018, 16:39
Поїду на ЧС в Росію як гість, а не офіційний представник, – Олег Саленко
ZIK
ZIK

Спорт повинен бути відстороненим від політики. «Нормальним людям» до неї байдуже. Навіть смішно, коли в Україні хотіли відмінити трансляцію Чемпіонату світу.

Такі думки в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив найкращий бомбардир Чемпіонату світу з футболу 1994 року Олег Саленко.

«Наразі невідомо, чи мені вдасться поїхати в Росію на Чемпіонат світу. Можливо – лише на його фінальну частину. Зараз я веду перемовини щодо цього», – розповів Саленко.

Він заявив: готовий поїхати «як гість» у Санкт-Петербург, мовляв, спорт не повинен торкатись політики.

«Останнім часом ми і так надто багато замісили туди політичної складової. Уже навіть ФІФА прив‘язали до політики – зі всіма хабарами. Навіть, коли тут, в Україні, хотіли відмінити трансляції ЧС, це вже було смішно», – переконаний екс-гравець збірних України та Росії.

Адже, за його словами, цього чемпіонату чекають мільйони осіб, яким нецікаво «що і як». Вони просто хочуть дивитись на виступи команд, за які вболівають.

«Це все поза політикою. Я знаю, що у Росії встигли із приготуваннями, навіть вклали величезну суму у стадіони, щоб зробити все вчасно. Увесь народ туди їде, навіть з України – уже майже шість тисяч осіб замовили квитки», – зауважив Саленко.

На запитання ж ведучого, як ставиться до того, що Росія окупувала частину української території і продовжує тут вести бойові дії, спортсмен не дав чіткої відповіді. Мовляв, «не хоче торкатись політики», та не вважає, що своєю присутністю у Росії, фактично, легітимізуватиме усе, що Кремль чинить на території нашої держави.

«У мене і син живе в Петербурзі, і я зараз веду перемовини, що поїду туди не як офіційна особа, а просто як гість. Адже тоді – це вже зовсім інше. Є різні сторони варіантів того, що відбувається. Велика частина людей – і в Петербурзі, і в Казані – далека від політики, нормальним людям байдуже. Це у нас усе підігрівається. Але з часом усе це мусить закінчитись», – заявив Олег Саленко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 23:58 :28