четвер, 14 червня, 2018, 7:57 Світ
Отримати дозвіл на постійне проживання в Австралії зможуть ті, хто знає англійську мову
Сідней. Фото: wealthtier.com.au
Сідней. Фото: wealthtier.com.au

Уряд Тернбулла може запровадити тестування на знання англійської мови, як обов’язкову вимогу для отримання дозволу на постійне проживання в Австралії.

Про це повідомляє інформаційний Укрінформ.

«Це стане сильнішим стимулом вивчати мову, оскільки отримання права на постійне проживання є найважливішою метою для багатьох», – зауважив міністр громадянства Алан Тадж.

Згадане нововведення пропонується після невдалої минулорічної спроби федерального уряду запровадити іспит з англійської мови як частину іспиту на громадянство, однак, на думку багатьох, тестування виявилося занадто складним і це не було підтримано Сенатом.

Натомість зараз уряд розглядає запровадження більш простого розмовного тестування, яке однак проходитимуть всі, хто бажає стати постійним мешканцем Зеленого континенту.

Цілеспрямованість австралійських урядовців у цьому питанні не випадкова – за даними уряду, сьогодні близько одного мільйона австралійців не розмовляють англійською і, згідно з прогнозами, впродовж найближчих трьох років ця цифра буде зростати та сягне далеко за мільйон.

 «Це особливо важливо, з огляду на концентрацію неангломовних мешканців у конкретних локаціях, в основному у Мельбурні та Сіднеї», – наголосив Алан Тадж, який не вперше відзначає важливість англійської для інтеграції мігрантів.

Наразі урядова коаліція веде переговори з незалежними парламентарями, аби отримати їхню підтримку під час голосування за зміни до законодавства про громадянство, які були відхилені у Сенаті минулого року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 21:42 :45