live
Новини » Львів

«Навіщо громадські слухання?»: виконком голосуватиме за будівництво готелю, проти якого мешканці

Із 19 травня до 7 червня у Львові тривали громадські слухання щодо розроблення детального плану території, обмеженої вул. М. Вороного, вул. С. Руданського, вул. Ф. Ліста, вул. М. Коперника, пл. А. Міцкевича, просп. Т. Шевченка у Львові. Раніше тут планували звести багаторівневу парковку, тепер – готель. Втім, усі присутні на слуханнях мешканці виступили проти будівництва.

Про це повідомила активістка Анна Біликівська у Facebook, повідомляє Форпост.

Попри те, що з мешканцями консенсусу не досягли, затвердити детальний план території під будівництво цього готелю планують вже на найближчому засіданні виконкому – у п’ятницю, 15 червня. За інформацією видання, у порядку денному це питання під №27.

«То якого лиха проводити громадські слухання, якщо ви людей не чуєте і чути не хочете?! Для галочки, що слухання провели?! Ще навіть термін на надання відповіді на зауваження не збіг, а ви вже зібрались погоджувати детальний план? Спішите, щоб не спізнитися?», – обурюється активістка.

Проектом ДПТ охоплено територію, площею 2,7 га. Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником – ДП ДІПМ «Містопроект».

Згідно із проектом, новобудова постане поблизу готелю «Жорж». Це буде 6-поверховий готель із дворівневим підземним паркінгом на 60 паркомісць.

Окрім того, проект передбачає відновлення знищеного колись пасажу Міколяша. Це наскрізний прохід із торговою галереєю, що існував у Львові між вулицями Коперника та Вороного. Його збудували у 1898-1900 роках. Історично в цій будівлі розташовувались ресторани, магазини та аптека відомого чеського підприємця Петра Міколяша. Проте, у червні 1941 р. в результаті бомбардування Львова пасаж був знищений. Зараз планують відновити лише третину пасажу з входом зі сторони вулиці Коперника.

Також львів’янам обіцяють реконструкцію вулиць Ференца Ліста, Миколи Вороного та облаштування пішохідної зони вулиці Руданського і встановлення перших у Львові підземних контейнерів для сміття.

Нагадаємо, раніше на місці колишнього спортивного майданчика, а тепер автостоянки планували збудувати багаторівневий паркінг. Виконавчий комітет ЛМР 23 березня уже погодив розробку детального плану території, обмеженої вулицями Вороного, Руданського, Ліста, Коперника, проспекту Шевченка та площі Міцкевича. Який, зокрема, передбачає зведення позаду готелю «Жорж» багаторівневого паркінгу.Loading...
Loading...
Loading...