четвер, 14 червня, 2018, 12:17 Регіони
На Волині завершили підписання договорів на ремонт доріг

На ремонт доріг місцевого значення на Волині запланована субвенція з державного бюджету обсягом 393,9 мільйона гривень.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної політики ОДА.

За словами директора департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації Івана Мирки, на дороги місцевого значення запланована субвенція з державного бюджету на місця, що становить 393,9 млн грн. До слова, місцеве співфінансування складає майже 17 млн.

«Минулого тижня вже закінчилися процедури підписання договорів. Завдання на червень вже роздані – і виконуються. І вже першого липня ви побачите ту динаміку, в якій ми повинні працювати», – запевнив Мирка.

Окрім того, за домовленістю з сільськими радами та ОТГ, вони підготували проектно-кошторисну документацію на місцеві об’єкти. Вже готові 21 з 24 проектів на поточний ремонт доріг та 10 з 12 – на капітальний. Підготували також завдання для закупівель, відповідно запустили 5 тендерів, з яких 1 вже завершився. Між іншим, його виграв «Луцькавтодор-сервіс».

Що ж стосується митного експерименту – планові надходження складають 218,112 млн грн, у тому числі 32 мільйони резерву для ремонту. На ці кошти вже підготували перелік об’єктів.

Наразі всі роботи тривають згідно з графіком, переконують дорожники, тому у жовтні всі ремонтні роботи планують завершити.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 01:41 :35