четвер, 14 червня, 2018, 17:17 Регіони
На Рівненщині в селі та прилеглих до нього територіях введено карантин через сказ кота

Учора в селі Острів Дубенського району кіт покусав своїх господарів. Лабораторно підтверджено захворювання тварини на сказ.

Про це власкору IA ZIK повідомив начальник головного управляння Держпродспоживслужби у Рівненській області Володимир Лазарчук.

За його словами, наразі вживаються заходи, спрямовані на визначення кола осіб, які контактували з хворою твариною та проводиться весь комплекс заходів, передбачених у таких випадках.

За інформацією  Дубенської районної державної адміністрації, в районі 14 червня оперативно проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Дубенській райдержадміністрації. На засіданні комісії заслухано інформацію начальника Дубенської міськрайонного головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області про захворювання на сказ кота в селі Острів Мирогощанської сільської ради. Рішенням комісії від 14 червня в селі Острів та прилеглих до нього територіях введено карантин на 60 діб.

Фахівці ветеринарної служби здійснюватимуть щоденний подвірний обхід та проводитимуть щеплення від сказу для котів і собак.

Як повідомив власкору IA ZIK начальник головного управляння Держпродспоживслужби у Рівненській області Володимир Лазарчук, нині область отримала достатню кількість вакцин від сказу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 04:04 :30