Новини » Політика 14 червня, 2018, 17:45
Миротворча місія в окупованому Донбасі – рішення світової спільноти, – військовий
ZIK
ZIK

На жаль, Україна у питанні введення миротворців не є суб’єктом перемовин. А тому вирішувати це будуть в межах нормандського формату, або ООН. Але, безумовно, на російських умовах ніхто миротворців не впустить.

На цьому наголосив офіцер запасу, заступник голови Ради резервістів при Генеральному штабі Мирослав Гай в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Нагадаємо, міністр МВС Арсен Аваков представив механізм «малих кроків» як стратегію відновлення цілісності України і деокупації Донбасу.

«Пропозиція міністра Авакова– це тільки один із можливих варіантів. Але, нажаль, Україна у питаннівведення миротворців не є суб’єктом перемовин. І вирішувати, який саме контингент має зайти – чи 2, чи 40 тисяч, будуть в межах Норманського формату, або ООН. Але, безумовно, на російських умовах ніхто миротворців не впустить. Відтак, це питання до всієї світової спільноти», – вважає Мирослав Гай.

Утім, зауважує військовий, якщо з боку України є пропозиції, наприклад від Авакова, то її мають перекласти на англійську мову, а далі запропонувати в ООН. Наразі ж, на думку військового, це просто заява.

«Зараз я не бачу факторів та сил, які б могли вплинути на Російську Федерацію. Тому, передусім, потрібно звертати увагу на військову Доктрину РФ та їхні нормативні документи за останні 4 роки, щоб зрозуміти плани агресора.

Поки що помітно, що світова спільнота дуже боїться війни, намагається вести перемовини з Путіним, і їх можна зрозуміти. Але при цьому вона підтягує до кордонів РФ в країни Європи дуже потужні сили країн НАТО, які мають забезпечити не стільки оборону, як більше розгортання об’єднаних сил країн НАТО.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 03:21 :49