четвер, 14 червня, 2018, 17:30 Економіка
Минулоріч заробітчани переказали на Львівщину 950 млн доларів, – Цимбалюк
ZIK
ZIK

Минулого року заробітчани переказали на Львівщину майже 950 млн доларів. З одного боку це дуже велика сума, але з іншого – сумна, бо це роз’єднані сім’ї.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив голова львівської обласної організації ВО «Батьківщина», генерал-лейтенант міліції Михайло Цимбалюк.

Гість програми, коментуючи заяви НБУ про те, що статки населення України зростають, зауважив, що швидше за все у цій заяві йдеться про керівників Нацбанку, або «Нафтогазу», які виділяють собі високі премії.

«От, наприклад, на Львівщині люди гостро відчувають те, що зросли ціни на житлово-комунальні послуги та продукти. Люди відчувають і те, що мінімальна заробітна плата зростає, а прожитковий мінімум далеко її не наздоганяє. Адже мінімальна зарплата у нас більше 3 700 гривень, а прожитковий мінімум – 1 700 гривень. Мабуть, Нацбанк назвав населенням своє керівництво, або керівництво «Нафтогазу», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Голова львівської обласної організації ВО «Батьківщина» додав, що для того, аби прожити, звичайні українці сьогодні витрачають усі свої заощадження.

«І до речі, минулого року саме заробітчани перерахували на Львівщину майже 950 млн доларів. Це інвестиції в область. З однієї сторони, це дуже велика сума, але з іншої – сумна, бо це роз’єднані сім’ї», – підкреслив гість програми.

Водночас Михайло Цимбалюк зауважив, що і ті кошти, які українці заробляють за кордоном, вони витрачають на життя.

«Зазвичай кошти заробітчан ідуть на навчання дітей, одяг та їжу. На жаль. Лише 30% цих грошей йде на придбання житла та інших об’єктів нерухомості. Тому люди навіть не можуть щось собі заощадити. На жаль, саме такою є реальна картина»,– підсумував пан Цимбалюк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 06:28 :44