четвер, 14 червня, 2018, 15:44 Події
Людмила Денисова наполягає на візиті до Сущенка та Карпюка уже сьогодні

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денисова наполягає на відвіданні незаконно засуджених у РФ Романа Сущенка та Миколи Карпюка вже сьогодні.

Про це вона заявила в прямому ефірі на телеканалі «112 Україна».

«Так, ми дійсно в суботу будемо перебувати в місті Омськ у Романа Штиблікова разом з (російським омбудсменом, – ред.) Москальковою. Але ми проводимо переговори на основі консульських угод, щоб сьогодні відвідати Сущенка і... Карпюка. Зараз ми проводимо з нашим посольством в РФ необхідні процедури. Вчора було направлено ноту для того, щоб нам надали таку можливість», – заявила вона.

За словами Денисової, в Омську вона з російською колегою Тетяною Москальковою обговорить більш детально найближчі терміни відвідин решти політв’язнів у списку.

Денисова також зауважила, що українська сторона наполягає на візиті до Олега Сенцова найближчим часом.

«Ми закінчили перемовини в офісі уповноваженого РФ з прав людини. Попередньо ми не підтвердили ту дорожню карту, яку вони нам пропонували. Ми наполягаємо на тому, щоб якнайшвидше ми відвідали Олега Сенцова, тому що його стан критичний. І хоча нас тут запевняють, що він тут практично не голодує і в нормальному стані, але ми можемо це підтвердити лише тоді, коли побачимо його самі. Тому ми продовжуємо наполягати на візиті найближчим часом», – заявила уповноважений ВР.

Вона також повідомила, що наразі невідома дата приїзду російського омбудсмена Тетяни Москалькової в Україну.

Як повідомлялося, 13 червня Денісова відбула до Росії для відвідання українських політв’язнів відповідно до домовленостей, досягнутої під час телефонної розмови між президентами України і Росії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 11:49 :14