Новини » Політика 14 червня, 2018, 21:45
Лещенко розповів про «брудні» технології, які вже розігруються перед виборами
ZIK
ZIK

Я проти «брудних» виборчих технологій, використання силовиків, адмінресурсу, шпигунства за політиками та цензури на телеканалах. Утім, на жаль, все це вже відбувається в Україні.

На цьому наголосив народний депутат України Сергій Лещенко у програмі «Voxpopuli» на телеканалі ZIK.

«Для мене дуже важливо, щоб вибори були чесними. Адже чесні вибори – це умови для розвитку країни в правильному напрямку. І сьогодні, якщо бути відвертими, я маю великі сумніви щодо проведення таких виборів», –констатував Сергій Лещенко.

Так, переконує депутат, сьогодні намагаються атакувати різних політиків, які критикують владу за корупцію і за те, що вона обкрадає країну та громадян під час війни.

«Це і позбавлення Саакашвілі українського громадянства, і «сміттєва блокада» Садового, яка підірвала його рейтинг. Зараз же «оголосили вендету» Гриценку і намагаються знищити його рейтинг шляхом маніпулятивного створення слідчої комісії в парламенті, яка начебто буде досліджувати проблеми в Міністерстві оборони.

Однак чомусь вони розглядають не останні періоди, а саме з 2004 року, коли Гриценко став міністром оборони. Їх не цікавить, що після нього вже було сім інших очільників Міністерства», – підкреслив Лещенко.

Він певен, що взялися саме за Гриценка, щоб використовуючи слідчу комісію, заявити, що саме через нього Україна втратила обороноздатність.

«Це абсолютний сценарій Банкової та Порошенка, який реалізовують Пашинський і Вінник. Вони входять у найближче коло Турчинова, який очолює виборчий штаб Порошенка на виборах 2019 року.

Так само, якщо Вакарчук заявить про себе, то його теж будуть «топити», висувати інших співаків, щоб здискредитувати рейтинг і показати, що він взагалі не входить до української політичної ліги», – пояснив Сергій Лещенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-26 02:25 :23