Новини » Політика 14 червня, 2018, 21:22
Лещенко: Генпрокуратура перетворилася на політичні квоти
ZIK
ZIK

Не думаю, що екс-голова Донецької ВЦА Павло Жебрівський стане першим заступником генпрокурора, адже це квота іншої політичної сили. Для Порошенка на цій посаді потрібен хтось більш прямолінійний і рішучий, щоб під час виборів збирати голоси.

Таку думку висловив народний депутат України Сергій Лещенко у програмі «Voxpopuli» на телеканалі ZIK.

Нагадаємо, голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський подав у відставку. У політичних колах прогнозують, що він займе посаду першого заступника генпрокурора України.

«Дійшло до того, що Генеральна прокуратура України розділена на політичні квоти. Тобто вже не тільки міністерства поділені між БПП і «Народним фронтом», не тільки обласна влада і державні підприємства, а й Генпрокуратура», – констатував Сергій Лещенко.

Депутат зауважив, що перший заступник генпрокурора – це квота саме «Народного фронту». А тому, на його думку, Жебрівський не стане першим заступником генпрокурора, адже це квота іншої політичної сили.

«Припускаю, що для Порошенка на цій посаді потрібен хтось більш прямолінійний і рішучий, щоб у час виборів збирати голоси. Зрештою, мені здалося, що Жебрівський не сприймався населенням як свій, місцевий, і це викликало негативну реакцію.

Свого часу Лазаренко, коли став прем’єр-міністром, теж послав губернатором Донецької області людину зі своєї команди – Полякова. Його теж не сприйняли ні місцеві еліти, ні населення, і після головою Донецької ОДА поставили Януковича. Зараз – схожа ситуація, і влада думає, кого поставити керувати. Адже починається період виборів, а тому потрібно, щоб людина загравала з місцевим виборцем», – проаналізував Сергій Лещенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 11:37 :47