четвер, 14 червня, 2018, 2:30 Політика
Інвестбанкір: Хабарі «чинуш» порівняно із крадіжками на держпідприємствах – дрібниці
ZIK
ZIK

Великий чесний бізнес можливий із «нульовими» відносинами з владою, окрім сплати податків.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив інвестиційний банкір Ігор Мазепа.

Гість програми, відповідаючи на запитання, чи можливо вести великий бізнес, не використовуючи ресурс влади та політики, заявив, що з часів незалежності всі чиновники тільки так і збагачувалися.

«Державні підприємства завжди були джерелом корупції. Навіть не міністри чи якісь «чинуші», які сидять в управлінні, які беруть, напевно, дрібні хабарі, це ніщо порівняно з тим, скільки завжди крали і «сифонили» із державних підприємств», – заявив Ігор Мазепа.

Але навіть попри те, продовжив гість програми, з’явилась низка чесних бізнесменів, які збудували великі компанії, не маючи жодного стосунку до держави.

«Мені як громадянину і як бізнесмену дуже не подобається ця корупційна ситуація. Притім крупний чесний нормальний бізнес можливий без будь-яких, із «нульовими» відносинами із владою, окрім того, що ти платиш податки. Яким чином цей вузол розрубати? Та простим – приватизація. Це можливо лише тоді, коли сидить корумпований чиновник, який несе гроші тому, хто його туди призначив – або якісь фракції, або такому ж корумпованому чиновнику… Якщо ти продаєш цей державний актив за будь-які гроші, важливо, щоб туди прийшов приватний інвестор, бажано – іноземний, бажано – з іменем, і питання корупції вирішується саме собою», – переконаний Ігор Мазепа.

Інвестбанкір розповів, що за президенства Януковича до бізнесменів приходили і забирали половину бізнесу.

«Зараз прокурори, якісь «менти» також мають свої «такси», – заявив гість програми та додав, що у нього – «нуль відносин із державою».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 15:58 :30