четвер, 14 червня, 2018, 5:30 Політика
Ігор Мазепа: Премії менеджменту «Нафтогазу» виписала незалежна наглядова рада
ZIK
ZIK

Премії менеджменту НАК «Нафтогаз України» виписала незалежна наглядова рада, сформована із представників іноземних глобальних нафтових і газових компаній.

На цьому в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK наголосив інвестиційний банкір Ігор Мазепа.

Нагадаємо, Наглядова рада НАК «Нафтогаз України» ухвалила рішення щодо виплати премій співробітникам компанії, які взяли участь у виграші суду з «Газпромом» у Стокгольмському арбітражі. Загальна сума преміальних буде становити 1% від суми виграшу, тобто 46,3 мільйона доларів.

Ігор Мазепа уточнив, що премії менеджменту компанії виписала незалежна наглядова рада, яка сформована із представників іноземних глобальних нафтових і газових компаній.

«Виділили премію менеджменту компанії, і не тільки Коболєву (я думаю, що Коболєв отримав левову або ж велику частку), 46 млн дол., з яких вони чесно заплатили всі податки», – зазначив інвестиційний банкір.

Гість програми, відповідаючи на запитання, чому іноземці мають вирішувати такі питання, наголосив, що держава Україна, яка є акціонером «Нафтогазу України», найняла і платить кошти членам спостережної ради, щоб вони визначали стратегію компанії та, зокрема, вирішувати питання щодо компенсацій.

Ігор Мазепа зазначив, що премії менеджмент компанії отримав за виграні у суді мільярди: «Вони точно не змогли би цього зробити без норвезької юридичної фірми, але я вам стверджую, що виграли вони».

Гість програми також заявив, що у нього немає амбіцій потрапити у владу.

«Багато людей, які приходили у владу, точно не стали біднішими, частіше ставали багатшими… Але це абсолютно не моя історія. Я завжди працював на чистому відкритому ринку, я вмію конкурувати на чистому чесному і відкритому ринку, я не вмію будувати «схем», і волію займатися там, де я сильний і конкурентний», – зазначив інвестиційний банкір.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 16:04 :05