четвер, 14 червня, 2018, 12:51 Світ
Форум вільної Росії закликає бойкотувати ЧС-2018

Форум вільної Росії закликав лідерів демократичних держав відмовитися від підтримки чемпіонату світу з футболу, який починається сьогодні в Росії.

Про це пише «Радіо Свобода».

У заяві постійного комітету Форуму вільної Росії, який об’єднує російських прихильників європейських демократичних цінностей, йдеться, що ця спортивна подія проходитиме в умовах продовження російської агресії на Україну і в Сирії, на тлі жорсткості репресивної політики держави всередині країни, неухильного зростання кількості політв’язнів, придушення громадянського суспільства.

Особливо похмурих тонів чемпіонату світу з футболу додає те, що він проходитиме одночасно з голодуванням засудженого в Росії за звинуваченням у тероризмі, який виступав проти анексії Криму, українського режисера Олега Сенцова, який вимагає звільнення всіх українських політв’язнів, зазначають автори заяви. Сенцов голодує вже 31 день.

У цих умовах Постійний комітет Форуму вільної Росії засуджує позицію деяких західних лідерів, які збираються відвідати чемпіонат світу з футболу в Росії, тим самим свідомо чи мимоволі підтримуючи диктаторський режим в країні. Форум вільної Росії закликає відмовитися від будь-якої підтримки цього заходу.

Чемпіонат світу з футболу пройде в Росії з 14 червня по 15 липня в 11 містах. Про бойкот турніру заявили чиновники чотирьох країн-учасниць – Австралії, Великобританії, Ісландії та Польщі. Про можливе дипломатичному бойкот змагань також повідомили депутати Європарламенту.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 07:59 :00