четвер, 14 червня, 2018, 15:39 Львів
Баварські експерти навчають врядуванню владу Кам’янка-Бузької ОТГ

У приміщенні Кам’янка-Бузької міської ради фонд Ганса Зайделя проводив семінар на тему «Стратегічне управління громадою» у рамках проекту «Розвиток управлінських спроможностей Кам’янка-Бузької ОТГ».

Про це ІА ZIK повідомили у Кам’янка-Бузькій міській раді. 

Експерт Інституту врядування Анатолій Чемерис ознайомив персонал міської ради з результатами діагностики, повідомив про виявлені недоліки.

Доктор Раймунд Хельфріх, заступник керівника відділу освіти Баварської школи управління (Мюнхен) поділився з учасниками принципами стратегічного управління та управління, орієнтованого на результат. Управлінці міської ради під керівництвом експертів визначили стратегічні цілі та заходи з їх досягнення, можливості покращення якості послуг на шляху змін. 

Нагадаємо, Кам’янка-Бузька міська рада підписала меморандум про співпрацю з фондом Ганса Зайделя. Кам’янка-Бузьку ОТГ відібрали для участі у масштабному проекті серед 48 інших по всій Україні. 

Протягом 2018 року експерти з Баварської школи управління та ГО «Інститут врядування» навчатимуть міського голову, персонал, депутатів та старост європейським принципам «доброго врядування». 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 07:26 :03