Новини » Світ 13 червня, 2018, 10:03
Європейська рада закликала до посилення безпеки ЄС після атаки в Солсбері
Фото: EPA-EFE/LUKAS COCH
Фото: EPA-EFE/LUKAS COCH

Протистояння гібридним загрозам одним з найважливіших напрямків співпраці Євросоюзу з НАТО, особливо після отруєння у Солсбері.

Про це заявила високий представник ЄС з питань зовнішньої і безпекової політики Федеріки Могеріні під час виступу на пленарній сесії Європарламенту в Страсбурзі, пише «Європейська правда».

«Після атаки в Солсбері Європейська рада закликала до посилення дій ЄС з кібербезпеки, стратегічних комунікацій та контррозвідки, а також – у тісній співпраці з НАТО – з хімічних, біологічних, радіологічних і ядерних проблем. Наразі ми працюємо над вирішенням цих задач», – сказала Могеріні.

Вона повідомила, що нові пропозиції її відомства будуть відображені в трьох документах, які планується представити Європейській Раді наприкінці червня: Спільне повідомлення про подальшу діяльність за підсумками Солсбері; Спільна доповіді щодо здійснення 22 спільних дій ЄС-НАТО з гібридних загроз і 15-а доповідь щодо прогресу у створенні союзу безпеки.

«Наші співробітники в Євросоюзі і НАТО щодня працюють разом над гібридними загрозами в різних контекстах», – зазначила Могеріні.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 02:56 :15