середа, 13 червня, 2018, 21:18 Світ
Якщо Австрія не пропустить мігрантів, Боснія і Герцеговина закриє свої кордони

Якщо Австрія закриє свій кордон зі Словенією для мігрантів, то це спричинить ефект доміно – в такому разі Боснія і Герцеговина закриє свої власні кордони з Чорногорією та Сербією.

Про це повідомляє «Укрінформ», посилаючись на BalkanInsight.

«В разі блокування Австрією та Словенією своїх кордонів для мігрантів Боснія і Герцеговина буде змушена вдатись до аналогічних мір і закрити свої кордони з Сербією та Чорногорією», – заявив у вівторок боснійський посадовець.

Це попередження з’явилось після інформації про те, що Австрія планує 25 червня розгорнути близько 1 тисячі поліцейських та військових на навчаннях для демонстрації своєї готовності захищати власні державні кордони від нової потенційної хвилі шукачів притулку.

Варто зазначити, що згідно з інформацією австрійської поліції ситуація з мігрантами на Балканах близька до критичної: біля 80 тисяч біженців наразі знаходяться в цьому регіоні на шляху в Західну Європу.

Як відомо, впродовж останнього часу все більше мігрантів користується новим шляхом до країн Західної Європи через Албанію, Чорногорію та Боснію і Герцеговину.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 08:01 :08